Nyuszi

Regisztráció dátuma: 2011. április 3.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. április 3.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. február 22.

Kellemes, gyorsan beszívódó, de egy rövid ideig még bevonatot hagyó kézkrém, amit sokan arcra is használnak. Mivel nagyon szép az INCI, jó alapja lehet egy centella krémnek, csak bele kell keverni a centella olajat, és kész is az amúgy hatezerért árult korai krém replikája :) Nálam az éjjeli szekrényen csücsül, mert mindig elfelejtem bekenni a kezem, de ha este ezt használom, reggelre nagyon szépek a kezeim.

Babylove Ultra Szenzitív Ápoló Babaolaj Mandulaolajjal

Babylove Ultra Szenzitív Ápoló Babaolaj Mandulaolajjal
2021. február 22.

Dupla tisztítás első lépéseként használom. Nagyon könnyed kis olaj, inkább csak selymes, nem zsíros. Nagyon könnyen le tudom mosni akár a Cerave Foaminggal, akár a Hydratinggel. Próbáltam a Nívea Grape Seed lemosót is, de annak az INCI-je sem tetszik igazán, és hát egy nap alatt ki is csapott. Mind összetétel, mind hatás és használhatóság szempontjából sokkal jobbnak tartom ezt a Babylove olajat. Nem hiszem, hogy valaha is lecserélem, ha mégis, akkor az saját gyártmány lesz. Annak, aki úgy érzi, hogy zsírosítja, javaslom, hogy figyeljen oda arra, hogy ténylegesen lemossa, és akkor nem lesz ilyen gond.

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2021. február 22.

A skincare junkie csoportban ajánlották többen, kipróbáltam. Arcra és hajra nem szeretem, de tusfürdőként SOHA semmi MÁST NEM fogok többé használni. Annyira finom, puha, selymes vagyok tőle, hogy elképesztő. Imádok ezzel a cuccal tusolni. Először nekem is fura volt, hogy illatmentes, de aztán rádöbbentem, hogy sokkal szebben és jobban érvényesül a parfümöm illata, ha a tusfürdő nem illatos. Ettől függetlenül ha egyszer illatosnak akarom érezni, akkor veszek természetes kozmetikai illatosítót és belekeverem. De egy illatmentes verzió akkor is mindig lesz itthon. Remek tusfürdőként, intim lemosóként, folyékony szappanként. És röhejesen olcsó is.

1 ÖSSZETEVŐ

Lauroyl Methyl Glucamide ti EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen