Nyuszi

Regisztráció dátuma: 2011. április 3.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. április 3.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Essence Hydro Hero 24H Hydrating Tinted Cream

Essence Hydro Hero 24H Hydrating Tinted Cream
2022. június 15.

Kétujjnyi fényvédőbe egy borsónyit teszek ennek a legsötétebb árnyalatából, és kész is a széppofi. Akkor használom ezt, amikor nagyon szürke hétköznap van, és nem akarom a drága bb-krémet használni, de rá kellett jönnöm, hogy valójában ezzel is ugyanolyan jó hatást érek el. Az egyetlen igazi különbség, hogy ennek azért jóval ócskább az incije, mint a bb-krémemé.

Yodeyma Celebrity Woman EDP

Yodeyma Celebrity Woman EDP
2022. május 22.

Hááát... Aki szerint ez egy jó másolat, annak érdemes lenne kivizsgáltatni a szaglását. De annak is, aki szerint ez tartós. Ez egy kellemetlen, de szerencsére egyáltalán nem tartós illat, aminek semmi értelme azon kívül, hogy esetleg lakásillatosítónak vagy a wc-ben szintén illatosítónak jó lehet. Köze nincs az eredeti illathoz, legfeljebb nyomokban tartalmaz valamit belőle. Szörnyű.

G9skin White In Milk Sun SPF50+ / PA++++

G9skin White In Milk Sun SPF50+ / PA++++
2022. március 23.

Elég folyós, fehér krém, ami inkább a lotion kategória. Amikor felkenem, ijesztő a helyzet, mert elsőre nagyon olajos lesz tőle a bőröm (vagyis nem olajos, hanem mintha folyékony bársonyt kentem volna rá, tudom, hogy ez nem létezik, de talán ez a legjobb metafora erre az érzésre), DE 2 PERC MÚLVA úgy becuppan az egész, hogy csak lesek. Totálisan beszívódik, nem marad semmi ragacs vagy csúszka, olyan lesz a bőröm, mintha nem lenne rajta semmi. Az a helyzet, hogy nekem már szinte túlságosan is száraz a végeredmény, nekem eléggé alá kell hidratálnom ahhoz, hogy estére ne száradjak ki tőle. Szóval ez matt. De tényleg.

Van benne alkohol az INCI 11. helyén, de ugye az alkohol a fényvédőben akár meg is bocsátható. Sajnos parfüm is van benne egy adag, de amúgy alig van illata. Viszont van benne egy csomó jóság is, ami segít a hidratálásban, sőt még anti aging összetevő is van benne. És még E-vitamin, homoktövis (C-vitamin), zöldtea kivonat is, és sorolhatnám.

Aki mattító fényvédőt keres, és nincs gondja az alkohollal és a parfümmel, az szerintem próbálja ki.

1 ÖSSZETEVŐ

Lauroyl Methyl Glucamide ti EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen