Nyuszikaaah

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Skin Naturals Vitamin C Ragyogást Adó Éjszakai Szérum 10% Tiszta C-Vitaminnal

2024. május 12.

Az első C vitamin szérum amit próbáltam. Az biztos hogy nagyon folyik, és hogy nagyon ragadok tőle, de ha hidratálót kenek rá, akkor már nem. A kezemet sárgára festi, és az ágyneműt is. Akkor biztosan az arcomat is, csak azt nem úgy látom (?) Alapos kézmosás után is büdös lesz töle a kezem. Azon kaptam magam hogy félálomban a kezemet szagolgatom, és esküszöm hogy lábszagú(!) Valamit viszont biztosan ér, mert egységesebb lesz tőle a bőrszínem. Nem tervezem újravenni. Kipróbálok valami mást.

Viktor&Rolf Flowerbomb Tiger Lily EDP

Viktor&Rolf Flowerbomb Tiger Lily EDP
2024. május 1.

Nagyon vártam hogy kipróbáljam, mert nagyon szeretem a Flowerbomb parfümöket, de ez most nekem csalódás. Még a '90-es évek végén és a '00-s évek elején volt az Oriflame -nek egy 3 parfümből álló kollekciója, Nap, Hold, és Csillag. Szerintem ez nagyon hasonló az Oriflame Nap-hoz. Túl sok mangó, csak sajnos nem a kellemes formájában. Valahogy hiányérzetem is támadt vele kapcsolatban, olyan mintha valami nagyon hiányozna belőle, és azt a hiányt pótolták valami oda nem illő dologgal. Csak azért adtam 3 csillagot, mert a férjemnek nagyon tetszett rajtam.

Garnier Skin Naturals Vitamin C Daily Fluid SPF50+

Garnier Skin Naturals Vitamin C Daily Fluid SPF50+
2024. április 27.

Örülök ennek a terméknek. Van seamless és glow változatban is. A seamless tényleg nem látszik ha felkenjük, a glow gondolom látszik) Smink alá szuperül működik. Nem tudtam még erősebb napsütésben tesztelni, úgyhogy az még várat magára. És még egy hatalmas pozitívum, hogy nem csípi a szememet. Az egyetlen negatívum hogy csak 40 ml. Ezért az árért lehetne 50 ml-es is. Eddig 5 csillag, imádom.