Nyuszoka

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Original Source Kókusz és Shea Vaj Női Tusfürdő

Original Source Kókusz és Shea Vaj Női Tusfürdő
2017. október 8.

Nagyon tetszett az illata, viszont az már kevésbé, hogy fürdés után már egyáltalán nem lehetett érezni a bőrömön. Nagyobb mennyiség kell belőle, hogy jól habozzon, pedig fürdőpamaccsal használtam, így viszont baromi gyorsan fogyott sajnos. Irritációt nem okozott és nem is szárította a bőrömet. Egynek elment, de nem hiszem, hogy újravenném majd.

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon
2017. október 8.

Nagyon finom levendula illata van, amit még mosás után is jól lehetett érezni a hajamon. Egész jól habzott, megfelelően tisztított és irritációt sem okozott, viszont eléggé zsírosította a hajamat és nálam sajnos nem hozta a volumennövelő hatást, ezért nem venném újra.

Balea Sommerwonne Testpermet

Balea Sommerwonne Testpermet
2017. augusztus 10.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, mert nagyon tetszik a könnyed, nyárias illata, de használat után pár perccel huss, volt-nincs illatocska, ahogy a frissítő hatása sem túl acélos. Ha nagyobb dózisban próbáljuk alkalmazni, (mert nem tudunk túllendülni azon, hogy nincs semmi illata, így pedig funkciója sem), akkor nagyon durván ragacsos réteget hagy maga után, ezért elég kényelmetlen a használata. Csak azért nem tartom teljes pénzkidobásnak a ráfordított összeget, mert a csomagolása tetszik a flakonnak, így ha elfogyott, akkor azt újra tudom majd hasznosítani.