nyuuuucatcat

Regisztráció dátuma: 2019. január 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 6.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

NYX Professional Makeup Ultimate Shadow & Liner Primer

NYX Professional Makeup Ultimate Shadow & Liner Primer
2022. június 26.

Zsíros a szemhéjam és a proof it!-et (az egész napot kibirta a sminkem vele mindig) használtam eddig de mostanában sehol nem tudtam megvenni. Kipróbáltam ezt az ultimate-et és a NYX HD primert felváltva, 3 óra után mind2nél lekopott a szememről a festék és beleült a ráncokba. Egy boltba szaladós időre azt mondom oké de egy teljes napra olyannak akinek szintén zsírosodó a szemhéja semmiképp.
Most a Mac Prep + Prime 24 Hour Extend Eye Base-t és a Smashbox 24 hour Photo Finish Shadow Primert használom felváltva és azok kibírják az egész napot úgy, hogy megse mozdul a sminkem a melegben sem.

NYX HD Szemhéjalapozó

NYX HD Szemhéjalapozó
2022. június 26.

Alapból zsíros szemhéjam és a proof it!-et(az egész napot kibirta a sminkem vele mindig) sehol nem tudtam megvenni kipróbáltam ezt és az ultimate shadow primert felváltva, konkrétan 3 óra után mind2nél lekopott a szememről a festék és beleült a ráncokba. Nagyon nagy csalódás volt!

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2022. június 25.

Teljesen elégedett vagyok! Alapból zsíros a szemhéjam de 14 órát (biztos, hogy még többet is) kibír akár csillámos sminknél is! Nem ült bele a ráncokba és el sem kenődött a csillámok se mozdultak el vagy csomósodtak volna össze a ráncokban. Nagyon kevés kell belőle így biztos sokáig elég.
Ugyan ilyen jól bírja a Smashbox 24 Hour Photo Finish Shadow Primer is.
Előtte a NYX HD és az ultimate shadow primert vettem meg (3 óra múlva már a festék lekopott a szememről és összecsomósodott a ráncokban) mert a proof it!-ot sehol nem találtam ami volt az eddigi kedvencem.

2 ÖSSZETEVŐ