oaxaca

Regisztráció dátuma: 2012. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask
2022. május 31.

CSODA! Olaplexet el is ajándékoztam, csak ezt használom. Ha esetleg valakinek segít, TikTok videóban láttam, hogy így kell használni:
-megmosod a hajadat csak samponnal, kifésülöd
-kezedben egy pumpálásnyit (derékig érő vékonyszálú hajra ennyi elég) FELHABOSÍTOD, kezedben addig dörzsölöd amíg fehér habos állagot nem kapsz
-2 félre választod a hajadat és 1-1 kezeddel belemasszírozod
-4 percig hagyod hatni és utána megszárítod szárazra a hajadat
Így nekem tökéletes. Minden hajmosás után ezt használom. Már meglévő töredezést nem fogja rendbe tenni, de a szöszösödésre remek.
(Szőkített, hőkezelt, nagyon vékonyszálú, derékig érő, tartós hajegyenesített =megkínzott hajam van)

Garnier Mineral Action Control+ Golyós Dezodor

Garnier Mineral Action Control+ Golyós Dezodor
2022. május 22.

Nagyon durva stressz-izzadásomon csak ez segített. Amúgy nem vagyok izzadós, sosem volt vele gondom. De most új munkám lett és kemény szituációkban nagyon erősen izzadtam (19 fokos irodában is) A nagyon erős deoktól viszketett a hónaljam. De ez egy csoda!!! A bőröm nem szárad ki, nincs szag.

Maybelline Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express Szempillaspirál
2021. május 9.

Ez a legjobb spirál amit eddig használtam! Pedig próbáltam minden spirált 15.000 es 500 forint között. Nem viszket a szemem, nem kenődik (sokat könnyezik a szemem allergia miatt) és szépen tartja göndörítő után is ivesen a pilláimat. 1000ft alatt szokott lenni a Notino-n

1 ÖSSZETEVŐ