Best of Beauty 2019

oaxaca

Regisztráció dátuma: 2012. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Perfume Parlour Orange Blossoms For Women 0329

Perfume Parlour Orange Blossoms For Women 0329
2019. június 16.

Update miután az eredetit is megvettem nagy kiszerelésben: Azért az eredeti illat kecsességét meg sem közelíti. A tartóssága jobb mondjuk, de azért ha megteheti az ember inkább az eredetit ajánlanám. Viszont JM nagyon drága és ha valaki azt sokallja, akkor ez egy remek opció. -1 csillag.

Mindig is imádtam az eredeti Jo Malone Orange Blossomot, de rettentően hamar elillan rólam az illata. Ez viszont 90%-ban ugyanaz és nagyon sokáig (reggeltől estig) erősen lehet érezni. Nagyon elégedett vagyok vele, más illatokat is fogok rendelni az egész biztos.

Jo Malone Orange Blossom

Jo Malone Orange Blossom
2019. június 16.

A legistenibb parfüm, amit valaha szagoltam. A Párizs, Champs Elysées-n lévő Sephorában szagoltam először, úgyhogy valószínűleg ez is hozzátesz az élményhez. Egy zöldes-friss kicsit virágos érzettel nyit majd elég hamar átalakul narancsvirággá, de nem akarmilyenné. Olyan édesen virágos, anélkül hogy gejl lenne de mégis friss. Tudom tök értelmetlen vagyok most, dehát ilyen ez a parfüm szerelem.
Amikor az én üvegem megjött felfújtam magamra, majd kisétáltam a 30 fokba és olyan szinten illett ez az illat egy meleg nyári naphoz, ilyen időre lett ez gyártva. Nem tudom elképzelni télen vagy hideg időben, ez nem arra való.
Én odavagyok a minimalizmusér, amit pl ez a márka is képvisel, be kell vallanom szeretem az 1-2 illatjegyes parfümöket. Aki az összetett illatokat szereti, annak nem való a Jo Malone, ezt aláírom.

Revolution Tan Orange Power

Revolution Tan Orange Power
2019. június 15.

Hatása közepes-gyenge hasonló árú anytan-ekhez képest. Nade amit a bőrömmel tett... Melleim közé több folyadék folyt be és ez a szoláriummal együtt vérvörös kiütéseket csinált, már 3 napja kenem szteroidos krémmel mert másra nem múlt el. Még sosem történt velem ilyen, jó ideje szolizok már. Senkinek sem ajánlom a megvételét!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ