Oblonszky

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 11.
Bőrtípus: -

Megnézem

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2021. április 23.

Csodálatos fehér illat. Az itteni véleményeket olvasgatva vadásztam rá és sikerült jó áron beszereznem a testápolójával együtt és bár vakvásárlás volt ,valahogy biztosra mentem. Nagyon finom illat. Kategóriájában a legkellemesebb amit valaha éreztem. Nagyon gyakran nyúlok érte, mert a kedvem is és a hangulatom is tiszta, finom, bájos ,kellemes lesz úgy érzem . 100 ml büszke tulajdonosa vagyok és már tapasztalatból tudom hogy ez a mennyiség elég, hogy kiszeressek egy illatból, de ebben a parfümben nincs mit megunni. Minden alkalommal meglep ,mintha most érezném először. Elkápráztat a frissessége, a krémessége ,számomra csodálatos, annyira egyben van...bármikor újra venném. Tartóssága lehetne egy kicsit hosszabb, testápolóval együtt egy kicsit lehet növelni ezt az időtartamot . A tél kivételével minden évszakra el tudom képzelni és szerintem én még télen is fújni fogom.
Öt csillag.

Zara A Sweet Pastry In Paris EDP

Zara A Sweet Pastry In Paris EDP
2021. február 16.

Tüneményes... Nagy - nagy szerelem. Nagyon régóta kíváncsi voltam rá, hogy milyen is lehet. Többen írtátok, hogy cukrászda jellege van. Gyerekkoromban az utcánk végén volt egy picike kis cukrászda. Lehetett kapni ötféle fagylaltot és háromféle cukrász süteményt. Oda betérni ünnepi volt. 50 méteres körzetében olyan illat volt mindig, amit már nem tudok felidézni mégis elfelejteni sem fogok tudni soha . Titkon azt reméltem, hogy ez az illat megtalálható ebben a parfümben . Nos nem így lett ,de ezt senkinek sem lehet negatívumként felróni ,hiszen a parfümőr Natalie Lorson nyilván nem a Bányász utcában lévő cukrászda után alkotta ezt az illatot.😁 Ettől függetlenül igazán finom . Kerestem benne a piskóta illatot, érzem is de nekem nagyon távol áll, az én orrom nem leli meg benne teljesen amit piskótanak mondanak. Valószínűleg az a cukornád és valóban ad egy tésztás karaktert az illatnak egy idő után. Az én bőrömről nagyon hamar elillant és át is alakul úgyhogy mióta megkaptam, leginkább a kesztyűmet illatosítom vele. Szöveten leírhatatlanul tartós, gyakorlatilag mosástól mosásig tart. Nagyon kellemesen körülölel mindent és a kezem is órákig finom édes, citromos sütemény illatú, sokkal tovább tart így mint hogyha egyenesen felfújnám ..érdekes . Örülök, hogy ez az illat megszületett és örülök hogy van hozzá szerencsém. Sokszáz csillag.

Oriflame Sunkiss Garden EDT

Oriflame Sunkiss Garden EDT
2021. február 16.

Nagy Garden szerető vagyok. A Lovely Garden kibocsátása óta állandó társam. Kíváncsi voltam hát erre a kis aranyosra is. Véleményetek alapján egy fokkal tompább, szappanosabb, mamisabb , púderesebb illatra számítottam és talán úgy jobban is tetszene. De azért így sem rossz. Az én bőrömön kifejezetten piros gyümölcsös, picit karcos, éles. Ez volna a pitaja? Az illatjegyek egyensúlyban vannak, tartóssága kb annyi, amit már megszokhattunk a másik két testvértől. Nem egyedi illat. Tavaszi, napsütéses, mosolygós időhöz, világos öltözékhez illik de nyáron is felüdítő lehet szerintem. Nem annyira finomra hangolt mint a Lovely Garden viszont nem is oly erőtlen, mint a My Little Garden ( amit azért nagyon szeretek, de locsolva is csak felfújástól számított nulla percig tart ). Örömmel fogom elhasználni de azt hiszem nem újravevős kategória számomra, még akciósan sem. 3 csillag.