Oblonszky

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 11.
Bőrtípus: -

Megnézem

Avon Today EDP

Avon Today EDP
2023. szeptember 29.

Nagyon elnyerte a tetszésem. Először brutál virágos, emiatt tévedésnek is könyveltem el, mert a szolidabb illatokat kedvelem. De felfújva egyszerűen beállítja a pont megfelelő intenzitást. Szuper tartós, aura illat. Sokan megdicsérik ami nálam ritka..."de jó jázmin illatod van... jaj de finom orgona"... amikor mondom, hogy fehér liliom: ohh tényleg! :) Késő nyáron, ősszel és tavasszal fogom használni. Figyelem , 1 fújás elég... nem kell 3-4, mert szerintem ettől válik folytogatóan mamissá! Táskabarát 10 milisekkel tankoltam fel ;)

Dove Nourishing Body Care Beauty Cream

Dove Nourishing Body Care Beauty Cream
2022. április 13.

Kellemes textúrája van, nem nehéz, nem zsíros, könnyen felszívódik és szerintem jól hidratál. Sok sok plusz pont az illatáért, ami számomra mesés és egy az egyben a Pink Dove szappan jellegzetes illata... Pink szappanból mindig illatozik egy a fürdőszobámban. Már nézegettem, hogy nem használta-e fel a Dove esetleg más termékéhez ezt az illatot, mert akkor ide vele.... és itt van! Öröm van! Köszönöm ❤

Avon Summer White Maldives EDT

Avon Summer White Maldives EDT
2022. április 7.

Fantasztikus. Felfrissítő, kellemes illata van. Második napon kicsúszott a kezemből és ripityára tört... újra rendeltem, mert munka közben egy- két fújás és megadja a " frissen fürödtem " illatélményt.
Biztosan újra veszem még a nyár folyamán.