Odil

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2019. május 18.

Van egy Peach Tatinem (15), ami mostanában a legnagyobb kedvenc a kb. 60 rúzsom közül. Könnyen, krémesen kenem fel, mattra szárad, szinte egyáltalán nem fog (embert, poharat, ruhát), és egy munkanap alatt egyszer kell ránéznem, ebéd után (akkor is szinte mindig csak hobbiból nyúlok hozzá, többnyire nem is kellene igazítani). Mindemellett nem őrülök meg a száraz érzettől sem két óra viselet után.
Ez több, mint amit a folyékony, mattra száradó Lime Crime-omról, az eddigi talán legbiztosabb viseletemről mondhatok, úgyhogy szerintem szép lassan összeszedem az összes szimpatikus árnyalatot a Bourjois-tól.

Tom Ford Lost Cherry EDP

Tom Ford Lost Cherry EDP
2019. május 11.

Fekete cseresznye tonkás aszfalttal az első 5 percben, amitől annyira odahalok, hogy majdnem esküvői illatommá választottam, aztán egy rendkívül unalmas, cseresznyevirágos testápolóillat maradt belőle. Hajh.
Az első öt perc 5 csillag, a maradék 2, legyen akkor ennyi a vége.

Les Liquides Imaginaires Fortis

Les Liquides Imaginaires Fortis
2019. május 2.

Ez az a gyönyörűen átgondolt ipari munka, amit biztonságos oudnak neveznék, ha az oud és a biztonságos esztétikai minőség az európai kultúrkörben nem számítana oximoronnak.
De ez az oud eskü Tom Ford öltönyt hord.
Én meg keresztbeerőszakolom citromsárga skótkockás szoknyával és acélbetétessel, mert ez most egy ilyen tavasz - Fortis pedig méltósággal tűri, kecseskedik, fáskodik, mélyít, és végig rendkívül, beleköthetetlenül udvarias.

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

N-Phenyl-P-Phenylenediamine Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Sodium Hydrosulfite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott