Odil

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs
2020. március 25.

Semeddig nem tart és csúszkál, de finom illatú, hidratál és bájoson néz ki. Kedvelem, de csak, mert nude színt választottam, ami nem ciki, ha kopik és megy mindenfelé - ugyanezt vörösben első lendületből dobtam volna ki.

Playboy Vip For Her

Playboy Vip For Her
2020. március 12.

Barack-flamingószínű lett a hajam, és nektarinos vagy barackos, könnyed fruskaillatra vágytam hozzá. Hozzácsaptam így szimatolatlanul ezt a kis nyuszit is egy rendelésemhez, és ó, de nem volt értelme.
Őszintén nem vártam sokat az illatjegyek alapján, csak egy szintetikus, nektarinos gumicukorillatot - és még ennyit sem kaptam.
Ez a ki semmiség a virágos-gyümölcsös illatcsalád legsemmittelenebb, 100%-ig sztereotíp összefoglalása. Konkrétan semmilyen illatjegyet nem érzek, csak azt, hogy ez egy virágos-gyümölcsös, gagyi kis izé, amit tizenkevés éves lányoknak szántak, pedig ők is jobbat érdemelnek.
Eh. :X

NYX Butter Gloss

NYX Butter Gloss
2020. március 8.

Olyan kis finom. <3 Imádom ezt a krémes, nem ragadós, babás állagot. Soha nem voltam szájfényes, de az új, barackos-rózsaszínes hajamhoz szerettem volna valami üde tavaszi dolgot a nehéz, matt rúzsok helyett, a Peaches and cream pedig olyan értelmezhetetlen rózsaszín, mint amit a Barbie magazinhoz csomagoltak anno a gyerekeknek, azonban enyhe fedése miatt pont csak annyi színt ad, ami tovább hangsúlyozza a rózsaszín mindenemet, meglehetősen ízlésesen.
Az illatát is imádom és még hidratál is. Nagyon cica ez az egész dolog. :)

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ