Odil

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

eos Smooth Stick Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Stick Lip Balm - Sweet Mint
2019. október 4.

Kitűnően ápol, megvédte az ajkaimat szélben-esőben is, ráadásul nózikenőcsnek is teljesen jó, amikor megfázom.
Az, hogy hűsít és büzögteti a számat fura, de cuki.

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2019. október 3.

Gazdagon hidratál, gyorsan felszívódik, az illata pedig valami random spa illat és egy finom szegfűszeges vonal csoda ötvözete, imádom.

MAC Powder Kiss Rúzs

MAC Powder Kiss Rúzs
2019. szeptember 30.

Az esküvőmet tiszteltem meg a Stay Curious árnyalattal (nem a neve alapján döntöttem, khm :)), annyira szépnek és alkalmasnak találtatott.
A vele szemben felállított követelményrendszer az alábbi volt:

1. legyen tartós, de jól korrigálható
2. legyen a színe különleges, de neutrális
3. ne fogja meg emberünket csúnyán, mert egész nap csókolgatni fogom őt, ha kell, ha nem

Becsületesen nyert. Ugyan jól korrigálható, nem folyékony, mattra száradó rúzsok között találtam már tartósabbat (Bourjois Rouge Velvet Lipstick, valaki?), de a szín miatt így is ő nyert. Egyáltalán nem bántam meg.
Tökéletes pigmentáltságú, extra kényelmes viseletű rúzs, amin az olajos dolgoktól eltekintve kevés dolog dolog fog ki, és akkor is szépen, egyenletesen kopik. A számat nyolc óra viselés során sem szárította ki, ami figyelemre méltó egy matt rúzsnál.
És az extra: Szegfűszeg illat? Szegfűszeg illat. <3

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

N-Phenyl-P-Phenylenediamine Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Sodium Hydrosulfite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott