Odil

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Missguided Babe Dreams EDP

Missguided Babe Dreams EDP
2022. október 2.

Egy Barbie illata, azonnal beleszerettem.
Érdesen, arcbamászóan rózsaszín, mint egy Lush fürdőbomba, éppen így izgalmas és nehezen felejthető is.
Nem tudom eldönteni, hogy a rózsaszín Orbit rágó unikornisos, buborékos rózsaborsa vagy egy játékos, vattacukorba csavart pink guava jegy-e az, amit érzek, de az eredmény gátlástalanul könnyed, játékos, babás és cicás egyszerre.
Komolyan vehetetlen, szexi, és így tökéletes.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2022. szeptember 2.

A híresen csodálatos tartóssága miatt vettem életem első Wave-Gothic Treffenjére, és hát nem, az nem. Primerrel sem. Kb. 8 órát bír rajtam, éppen, mint pár jobb drogériás alapozó.
Az állagát és a fedését szeretem, picit küzdős felvinni, de csoda finom érzés közben, és kifejezetten tetszik az eredmény, az 1N0-nál tökéletesebb színt még nem láttam a pofimon.
Újravenni ezért nem fogom, a Holika Holika Petit Bouncing vagy Moisturizing BB krémjei közel minden szempontból felülmúlják nálam.

Dermedic Neovisage Tápláló és Hidratáló Alapozó Krém SPF50+

Dermedic Neovisage Tápláló és Hidratáló Alapozó Krém SPF50+
2022. szeptember 2.

Lényegében egy SPF50-es, közepes fedésű, gyógyszertári minőségű alapozó.
Rengeteget kutattam utána, amikor nyár elején műtéti heget varázsoltak a szememre, azonban megérte. Semmivel nem bűvölt el igazán, nem életem alapozója (a tartóssága rendben van, de nem kiemelkedő, az állagát valahogy megoldottam, de meg kellett oldani, és egy picit szerintem sötétebbre oxidálódott a sápadtságomon), viszont megoldásnak megoldás, nem irritált, fedett, és probléma nélkül mentem vele napra, amikor már lehetett.
Szeretem, ha valami működik.

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ