Odri

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Beauty Expert Peeling Cleanser 0,8% AHA & 3% PHA

Balea Beauty Expert Peeling Cleanser 0,8% AHA & 3% PHA
2022. október 7.

Közel negyven évesen (szülés után egy évvel) az addig gyönyörű bőröm borzasztó lett. Ahogy rendeződtek vissza a hormonjaim, úgy öntötték el a pattanások a nyakamat, az államat, az állvonalam, a homlokom. Utáltam már tükörbe nézni, bármit is csináltam, hónapokig tartott ez az állapot. Itteni vélemények alapján vettem meg ezt az arctisztítót, amikor rájöttem, hogy addigi rutinom semmit sem ér a ragyák elleni harcban. Féltem tőle, a sav tartalma miatt, mert az érzékeny bőrömmel egyszer nagyon csúnyán megszívtam az AHA savas hámlasztókkal, azóta nem kísérleteztem velük. Viszont tarthatatlan volt már a bőröm állapota, úgyhogy gondoltam egy próbát megér. Bedobtam mellé egy Revox mandulasavas szérumot is. Nem túlzok, tényleg, az első használat már csodát tett a bőrömmel. Jól bekentem vele az arcom, főleg a problémás részeken, lemostam, majd rákentem a mandulasavas szérumot, és már másnap reggelre eltűntek a pattanások. 3 alkalom után a bőröm csodaszép lett. A lemosót minden nap használom este, a szérumot csak 2 naponta, niacinamidos szérummal együtt. Nekem ez kisebb csoda, komolyan. Soha nem voltam még egy terméktől sem ilyen boldog.

MAISON MATINÉ Poom Poom EDP

MAISON MATINÉ Poom Poom EDP
2022. szeptember 29.

Nehezen választottam ki a leírás alapján a webáruházból a parfümöt, de végül ezt vettem meg, mert egy könnyed, nyári illatra vágytam. Már az üvegek látványától is vidám lettem, iszonyú jó design, csillagos ötös mindegyik. Ár/érték arányban szinte verhetetlen, szerintem. Maga a parfüm egy uniszex illat, citrusos, de mégis fás jegyekkel, kissé a CK Her illatára emlékeztet, amit én nagyon szerettem. Nem fejfájdító, nem tolakodó, kellemes illat. Vidám hangulatú, akár az üvege. A tartósságával sincs semmi gond, rajtam egész nap kitart.

Prada Paradoxe EDP

Prada Paradoxe EDP
2022. szeptember 29.

A Notino-ról lehetett ingyenes mintát rendelni, úgyhogy kíváncsian vártam. Háááááááááááát, csalódás volt sajnos. Igazi jellegtelen, cukormázas illat, ami később sem lesz különleges. Semmi extra, de tényleg. Egy jó van benne, már ha ez egy parfüm esetében jó, hogy kábé egy óra múlva eltűnik az illata. Egy nagyon nagyon halovány égetett cukor illat marad utána. Ennyi pénzért már lehet kapni igazán különleges niche illatokat, én semmiképpen sem ezt választanám.