Odri

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nesti Dante Philosophia Szappan

Nesti Dante Philosophia Szappan
2019. október 26.

Imádom ezt a szappant! Akkora, mint egy fél tégla és nehéz fogni úgyhogy én felvágtam négy kisebb részre. Isteni, visszafogott illata van, ami megis sokáig érződik a bőrön. Finom habja van, jó vele fürdeni. Nekem eddig nem szárította ki a bőröm.

Vichy Idéal Soleil Öregedésgátló, Antioxidáns Napvédő Krém Arcra SPF50

Vichy Idéal Soleil Öregedésgátló, Antioxidáns Napvédő Krém Arcra SPF50
2019. szeptember 5.

Ajándékba kaptam és pont kapóra jött, mert elkezdtem hámlasztót használni és így pláne kötelező a használata. Az elején semmi gond nem volt, az állaga és az illata kellemes, nem zsírosítja a bőröm. Néhány hét használat után viszont sok pattanásom lett tőle :( Nagyon gáz, mert pont a pattanások miatt vettem a hámlasztót, és kezdett már szép lenni a bőröm, erre tessék. Ami pedig a legidegesítőbb, hogy kukacosodik. Muszáj hidratálót kennem alá, mert önmagában kevés, viszont más krémmel összeférhetetlen. Maximum 3 csillagot ér.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. augusztus 15.

A kislányom szoptatását abbahagytam pár hónapja, és a hormonjaim teljesen megőrültek. Minden hónapban félidő körül amúgy is kijött néhány pattanás, ami makacsul kitartott hetekig, de most nagyon brutál volt a bőröm. A legrosszabb napok a kamaszkoromból ismét visszatértek, rengeteg ragyám lett :( Bármit kentem rá, csak rosszabb lett, még az eddig jól bevált Rossmanos tapasz sem segített. Utolsó esélyként rendeltem ezt a terméket, és nem igazán hittem benne. Amilyen szkeptikus voltam, akkorát koppantam. Az 5%-os hámlasztóval használom és már 3 nap használat is csodát tett! Én csak a pattanásokra kenem este, reggelre nyoma sincs. Komolyan csodaszer.