Odri

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Frudia Áfonyás Mézes Ajakápoló Balzsam

Frudia Áfonyás Mézes Ajakápoló Balzsam
2024. március 23.

Atttyaég! Ez egy csodaszer! A cuki design, meg a jó vélemények alapján vettem meg, és milyen jól tettem! Azonnal hat, egy éjszaka alatt puha lett a cserepes szám! A fiam kisebesedett szája reggelre gyönyörű lett. Csodás kis cucc ez!

Vichy PeriMenopause Neovadiol Redensifying Lifting Day Cream

Vichy PeriMenopause Neovadiol Redensifying Lifting Day Cream
2024. január 31.

Még szerencse, hogy csak mintát kaptam belőle. Télen elég száraz a bőröm, úgy gondoltam, ez a krém majd megoldja ezt a problémát. Nem szívódott be a bőrömbe, és egy nagyon kellemetlen, zsíros érzetet hagyott rajta, egyszerűen ragad az arcom, ha hozzáérek. Sajnálom, mert különben szeretem a Vichy termékeket, de ez nagyon nehéz krém még nekem. Azért pontozom le, mert semmilyen krémtől, pláne nem egy ennyire drágától nem tolerálom ezt a ragadós érzet.

Revuele Niacinamide Toner Arctonik

Revuele Niacinamide Toner Arctonik
2023. október 8.

Egy sminkes hívta fel a figyelmem arra, hogy teljesen rosszul használom a micellás vizet, mert kiszárítja a bőröm, az csak smink lemosásra jó, tonikként felejtős, szerezzek be egy tonert. Ezt kaptam le egy drogéria polcáról még hónapokkal ezelőtt, és nagyon szeretem. A bőröm sokkal jobb állapotban van, tényleg láthatóan javult, és nem száraz. Mosakodás után használom, áttörlöm vele az arcom, és utána jöhet a szérum meg a krém. Számomra tökéletes.