Odri

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier BIO Rosy Glow anti-aging arckrém C-vitaminnal

Garnier BIO Rosy Glow anti-aging arckrém C-vitaminnal
2021. augusztus 6.

Háááááááááááát, ez a krém tényleg glow, de csak azért glow, mert annyira zsíros lesz tőle az arcom, mintha folyamatosan izzadnék. Az én bőrömön hagy egy nagyon kellemetlen viaszos, nyirkos réteget, ami alatt fulladozik a bőröm. Több esélyt adtam neki, de mindig letöröltem és után megkönnyebbültem. Talán ha hidegebb lesz előveszem újra, hátha akkor jobban funkcionál majd.

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Jázmin EDP

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Jázmin EDP
2021. augusztus 3.

Három mintát rendeltem, a jázminosat, a citrusosat és a sima levendulásat. Azt hittem a citrusos fog a legjobban tetszeni, de az jön be a legkevésbé. Erős szappanillata van, igazi tisztaságillat, de nagyon töményen. A jázminos nagyon nőies illat, kevés kell belőle, szeretem. A sima levendulás kifújáskor igazi, hamisítatlan erős alkoholos levendulaillat volt, mintha magamra locsoltam volna egy üveg levendula illóolajat. A vállamra fújtam, bosszankodtam is, hogy szagolhatom egész nap. Viszont úgy fél óra múlva egy nagyon kellemes tonkababos (!) illatot kezdtem érezni, ami fogalmam sem volt honnan jött, aztán rájöttem, hogy a vállamon lévő levendulás illat elillant és ez az édes, fügés-tonkás illat maradt csak, ami nem tudom, hogyan fordulhatott elő, de én végül is nagyon örülök neki :D Összességében finom illat mind a 3, bár az agyondícsért citrusos kissé csalódást okozott. Azért simán elhasználom :P

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2021. június 20.

Nagyon jól esik a használata ebben a melegben a bőrömnek. Hideg vízzel megmosom az arcom, nem törlöm meg, rögtön megy rá a szérum és megvárom amíg beissza a bőröm. Ez nem két perc azért, rohanós reggelre nem praktikus, de este szuper. Nagyon jól hűsít, feltölt, isteni puha utána a bőröm. Szuper termék.