Odri

2060 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

2060 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Cicaplast Gél B5

La Roche-Posay Cicaplast Gél B5
2020. május 8.

Tavasszal megőrül a bőröm, és iszonyúan kipattog. Én pedig még 37 évesen is vagyok olyan hülye, hogy elkezdem szadizni a pattanásokat amivel sokkal nagyobb kárt okozok persze, mint amekkora lenne belőle. Akkora hegeket gyártottam az arcomra és a homlokomra, amekkorák csak megboldogult tinikoromban voltak. Muszáj volt szereznem valamit a sebekre, itteni vélemények alapján ezt a krémet szereztem be. Eddig nagyon pozitív a hatása, már 2 nap alatt is halványított a hegen. Napvédőt kell használni mellé, mert a sebeken csak ront az UV sugárzás, de azt amúgy is szoktam. Erősen ajánlom.

Amouage Honour Woman

Amouage Honour Woman
2020. május 8.

Most már 1000%, hogy nem szeretem a fehér virágos illatokat. Eddig is tudtam, de mivel ebből volt egy kis mintám, kipróbáltam, hátha. Hát nem. A férjemnek és a fiamnak ez tetszett rajtam a legjobban, de én sikítanék ha ezt az illatot kéne viselnem nap, mint nap. Számomra nagyon halovány, nagyon semmilyen, szinte már jellegtelen. Nem is rossz, de nem is szuper. Tök közepes.

Montale Dark Purple

Montale Dark Purple
2020. május 8.

Nagyon nagyon szeretem a Montale illatokat, ezt is úgy fujtam magamra bőven, hogy tudtam, imádni fogom, egész nap körbeleng majd az illat. Aha. Hát, ezt most rosszul tudtam. Nagyon erős illat, szinte szúrós. Fogalmam sincs melyik elem irritál ennyire ebben a parfümben, de émelyítő, konkrétan zavart. Egy dologban viszont nem tévedtem, tényleg körbelengett egész nap, makacsul.