Odriuss

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

GlamGlow Supermattify 6-Acid Clarifying Primer

GlamGlow Supermattify 6-Acid Clarifying Primer
2020. november 17.

Az egyik beauty boxban volt, igaz a boxot nem rendeltem meg, de később megvásároltam valakitől, mert ennyi pénzt biztos nem adtam volna érte. Amennyiért megvettem nekem annyiért megérte, hogy reggelente "eljátsszak" vele. Az összkép valóban talán egységesebb lesz (vagy csak szeretném ezt képzelni) és nem is fénylik ki annyira a T vonal meg a homlokom, de, egy jobb púderrel ezek szerintem orvosolhatóak, ( szerintem ez csak placebo :) az állaga kellemes, nincs illata, nem kell belőle sok, gyorsan kéz meleg hatására könnyen eldolgozhatóvá válik.

Herra Signature Hajparfüm

Herra Signature Hajparfüm
2020. június 22.

Főleg nyáron szeretem, amikor elég meleg van ahhoz, hogy bármilyen parfümöt magamra fújjak. Az illata nekem nagyon kellemes, ahogy a hajamról párolog. Egyáltalán nem tolakodó, viszonylag sokáig érzem is a hajamon és így nem kell lemondanom a parfümről nyáron sem.

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2020. június 17.

Régebben vettem a barátomnak, de ő nem használta én meg el is felejtettem, mostanában a kezembe került és gondoltam kipróbálom. Nagyon szeretem, nagyon jól megtisztítja a hajamat, az illatáért odavagyok :) viszonylag kevés kell belőle egy hajmosáshoz, jól habzik és szép az összetevő listája. Tartót már korábban vettem hozzá így még környezetbarát is :) Az ára elég húzós, de ennyit megér a hajam egészsége.