odzsika

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Soliteint Liposzómás Arckrém Multivitamin Komplexszel

Soliteint Liposzómás Arckrém Multivitamin Komplexszel
2013. december 6.

Én még csak most vettem meg tegnap, a téli hidegkicsípések ellen, illetve vannak kisebb ráncaim úh bízok benne! Már nagyon piros volt az arcom így tegnap kétszer kentem be vele, ma iszonyat selymes érzés :) Ja és írják a csomagoláson, hogy az első pár hétben kijöhetnek a pattanások, mert tisztulnak a bőr alatti sejtek és ez jó, nem szabad megijedni tőle! Szóval akik abbahagyták nyugodtan újrakezdhetik, csak ki kell bírni ezt a két hetet. Egyelőre 5 pont.

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág
2012. január 3.

Tegnap már nagyon duzzadtak voltak a szemeim, úh az ajánlások alapján beszereztem egyet. Ma reggel meglepődve tapasztaltam, hogy csak a legenyhébb duzzanat van a szemem alatt, a karikáim se olyan sötétek és nem is fáj a szemem. Hozzátenném nem kentem mást a szememre és nem aludtam többet, mint máskor.. Remélem ez a hatása megmarad.. :)

Claryssime Liposzómás Szemkörnyékápoló

Claryssime Liposzómás Szemkörnyékápoló
2011. november 18.

Ajándékba kaptam, egy csoda! Nem csípi a szemem, nem hagy kellemetlen érzést maga után, kis mérete ellenére egy éve használom és pillanatok alatt eltünteti a sötét karikáimat! Imádom! És mostmár egy-két plázában láttam is, hogy árulják! :)

1 MÁRKA