Ohara

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Sheavajas Testradír

The Body Shop Sheavajas Testradír
2016. július 4.

Nagyon szeretem. Testradír mániás vagyok, és ez az egyik ami mindig megtalálható a kollekciómban. Ajándékba kaptam először, és nagyon nem tetszett az illata, de éppen tél volt, gondoltam, jó lesz talán a kiszáradt bőrömre a shea vaj. Így is lett, és a második használat után már az illata is tetszett, és az is hogy nem kell testápolózni zuhany után, ha ezt használom.Puha és jól hidratált a bőröm utána.
Azért csak 4 csillag mert valóban gyorsan fogy, és az ára azért elég húzós így.

FLP Aloe Body Toner Testfeszesítő Krém

FLP Aloe Body Toner Testfeszesítő Krém
2016. július 4.

Nekem nagyon bevált! Készletben vettem meg, és tekercseltem szorgalmasan, 4 hét alatt 2 cm ment le a combomról összesen. A bőröm szebb és feszesebb lett, a gödröcskék eltűntek. Nyilván nem csodaszer, ha most elteszem a fiókba és nem használom, nem fog így maradni, de így nyaralás előtt szuper. A benne levő paprika és fahéj miatt csíp egy kicsit eleinte, aztán melegít rendesen a fólia alatt. 45 percig hagytam fent, és igazi fakírként még egy takarót is csavartam magam köré, és közben ittam :):) Hát eléggé leizzadtam, utána zuhany és bekentem az egész testem a készletben levő testápolóval. Ezt a krémet csak combra és a csípőre kentem, és ott tekercseltem.
Hetente egyszer használtam, és fele sem fogyott el, gazdaságos! Ittam mellé az FLP gyógynövényes teáját is, de szerintem anélkül is ez lett volna a végeredmény.