Ohara

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sunday Riley Luna Sleeping Night Szérum

Sunday Riley Luna Sleeping Night Szérum
2021. december 10.

Szeptemberben vettem meg egy próba kiszerelést, 2 hónap alatt használtam el az 5ml-es üveggel (heti háromszor kentem fel), és nagyon bejött. Egyenletesebb, simább arccal ébredtem, nem irritált, a piros foltokat, pattanásokat reggelre látványosan halványította. A szaga volt hogy idegesített (illatnak nem nevezném), de megszokható.
Szóval úgy tűnik be kell ruháznom :)

Valentino Voce Viva Intensa

Valentino Voce Viva Intensa
2021. december 10.

Ma kaptam egy mintát egy vásárlás mellé. Éppen keresek egy téli kicsit intenzívebb illatot, gondoltam háta ez az. Egyelőre nem tudom, nem rossz, de nem érzem a bergamottot, és rajtam egy az egyben Avon Rare Gold :D amivel nincs baj, de ezért az árért nem biztos hogy megvenném.

The Body Shop Sheavajas Testradír

The Body Shop Sheavajas Testradír
2016. július 4.

Nagyon szeretem. Testradír mániás vagyok, és ez az egyik ami mindig megtalálható a kollekciómban. Ajándékba kaptam először, és nagyon nem tetszett az illata, de éppen tél volt, gondoltam, jó lesz talán a kiszáradt bőrömre a shea vaj. Így is lett, és a második használat után már az illata is tetszett, és az is hogy nem kell testápolózni zuhany után, ha ezt használom.Puha és jól hidratált a bőröm utána.
Azért csak 4 csillag mert valóban gyorsan fogy, és az ára azért elég húzós így.