ohmybrush

Oh My Brush
Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oh My Brush
Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Etude House Proof 10 Eye Primer

Etude House Proof 10 Eye Primer
2014. december 4.

Több posztot is írtam már erről a termékről, mert annyira jó, hogy mindenképp szeretnék az olvasóim tudtára adni :) Természetesen újra is vettem, az első kb. egy évig bírta. Összehasonlítottam a két legjobbnak tartott primerrel a Too Faced Shadow Insurance-szel és az Urban Decay Primer Potion-nel, mind a kettővel felveszi a versenyt, sőt! Az ára rendkívül pénztárcakímélő, az én olajos, rejtett szemhéjamon kb. semmi nem marad meg, kivéve ha a fent említett 3 szemhéljalapozót használom. Az ára miatt természetesen az Etude House mellett teszem le a szavazatomat! :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. december 4.

Nagyon jó, könnyű használni, a színe csodaszép, ráadásul tartós is, még az én olajos és rejtett szemhéjamon is! Ha valaki jó fekete tust szeretne nem túl drágán, ne keresgéljen tovább, megtalálta :) Sokáig is tart egyébként, egyszerűen nem tudok rosszat mondani róla :)

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2014. december 4.

Annyira szerettem, hiszen a zsíros T-vonalammal csodát tett, többször is újravettem, de mindig darabokra tört a púder vagy a csomagolás, pedig nem ejtettem le, táskában sem vittem magammal stb. Azóta találtam mást helyette, de a drogériásak közül jobbat, olcsóbbat nem találunk szerintem.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ