Oila

Regisztráció dátuma: 2017. november 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50
2022. május 13.

A Narüko AM/PM peptides fényvédőjéről váltottam erre. El kell mondnaom elöljáróban, hogy a Narüko egyébként életem fényvédője nagyon sok szempontból. Leírhatatlanul jól passzol a bőröm igényeihez, se nem szárította, se nem zsírosította, meseszép finise volt, de.... csípte a szememet, ha belement, illetve az amúgy is hófehér bőrömet egy gondolatnyit tovább világosította, ezért kívánkozott utána valami színezett termék. És az Octocrylene...... nem volt jó érzés, hogy az van benne.

Ennek a fényvédőnek ezerszer szebb az összetétele, miközben nem világosít, mesés a formula, rendkívül kellemes tapintésú lesz tőle a bőröm, nem csípi (egyelőre) a szememet, és még egy kicsivel olcsóbb is, mint a Narüko. Csillagos ötösXcsillagos ötös!

Kék-Lukács Ránctalanító Éjszakai Krém

Kék-Lukács Ránctalanító Éjszakai Krém
2022. május 3.

Nagyon gyorsan, jól felszívódik, főként vizes bőrre kenve, így egészen kevés is elég belőle. reggelre sima, maximálisan hidratált, egységes színű a bőröm, szinte fel van pumpálva. Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel is.

Kék-Lukács Pikkely-Stop Sampon

Kék-Lukács Pikkely-Stop Sampon
2022. május 1.

Arclemosónak használom. Alig habzik, nagyon gyengéd, nyugtat, kevés kell belőle, és nem szárít (jobban, mint más habzó lemosó). Közvetlenül a szembe nem kell belekenni, de nem okoz gondot normál arcmosásnál, nem csíp és nem könnyezek tőle. Samponként még nem próbáltam, mert van bevált kedvenc, de később update-elek, ha ezzel is lesz tapasztalatom.