Oklaudia04

Regisztráció dátuma: 2016. október 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Pure Charcoal Tisztító és Hidratáló Textil Maszk Zsíros Bőrre, Fekete Tea Kivonattal

2018. július 17.

Nekem tetszett ez a fátyolmaszk szebb lett tőle a bőrképem vagy nem is tudom hogyan mondjam.Most próbálgatom a balea fátyolmaszkjait azokkal sincs úgy gondom! Ez a Garnier nem okozott pattanásokat irritációt!
4* kap tőlem

Balea Pflege-Kick Energy Tuchmaske

Balea Pflege-Kick Energy Tuchmaske
2018. július 17.

Gondoltam kipróbálom a balea fátyolmaszkokat, mert amúgy fátyolmaszk mániás vagyok!
Megvagyok vele elégedve egyszerre több fajtát is vásároltam , folyamatosan próbálom ki eddig tetszenek! Nem okoznak irritációt pattanást!

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2018. július 17.

Tegnap vásároltam kedvezményesen! Azért esett erre a választásom mivel ennek a termék családból használom az arclemosóját így gondoltam akkor az arckrémem is ebből a termékcsaládból lesz! Eddig a hélia-d tokaji-aszus nappali arckrémet használtam, azt is szeretem de ennek az állaga sokkal jobb hamarabb be is szívódik ez most a nagy kedvencem Újra fogom az biztos vásárolni ;) És tök jó hogy Yves Rocher-nál mindig vannak kedvezmények;)