okroseva

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Planeta Organica Tusfürdő - Refresh

Planeta Organica Tusfürdő - Refresh
2020. május 15.

Ennek a tusfürdőnek vana legcsodásabb illata, amit valaha is akartam, hogy hozzáéjen a bőrömhöz. Valóban érezni hidratáló hatását, de lehet, hogy valójában csak nem szárít vezsettül, mint egyéb tusik. Dm-ben egész bizti, hogy drágább volt, inkább 1700huf körül, de mennyei. :)

Nuxe Crème Fraîche De Beauté 48 Órás Hidratáló Krém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

2020. május 7.

Olajos és vízhiányos, valamint szárazabb részekkel tarkított arcbőrömre totális fail. Felkene és aláizzadok, mielőtt megszárad. Nem az én bőrtípusomra van, emiatt nem hibáztatható, viszont kizárólag a száraz részekre koncentáltan felkenve nagyon megnyugtató és kellemes érzés. Nem csodaszer, és mivel nem vagyok kifejezetten célcsoport, nem veszem újra, de örülök, hogy van itthon

Nuxe Aquabella Bőrszépítő Hidratáló Emulzió Kombinált Bőrre

Nuxe Aquabella Bőrszépítő Hidratáló Emulzió Kombinált Bőrre
2020. május 7.

Nagyon jó kis hidratáló, sminkek alá használtam, ez jött be legtöbbször, egészen más bőrtípusokra is. Könnyed állagú, gyorsan beszívódó emulzió. Egy pumpálásra a tökéletes mennyiséget lehet kinyerni. Egy pici extrát vártam tőle, azt nem kaptam meg, viszont tetszett annyira, hogy újravegyem később.