olin

Regisztráció dátuma: 2013. június 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával
2020. április 15.

Tök átlagos hidratáló, erős levendulaillattal (a legtöbb Garnier terméknek elég erős illata van).
Ilyen átmeneti időszakokra (tavasz, ősz) megfelel, de semmi hűha érzésem nincs. Nem tölt fel, nem hidratál eszement módon. Az illata már-már mű. Leárazottan, 1500-2000 Ftért OK, teljes áron nem érzem jó ár-érték aránynak.

Nature Box Olívaolajos Express Repair Spray Hajbalzsam

Nature Box Olívaolajos Express Repair Spray Hajbalzsam
2020. április 8.

Nekem nagyon bejött.
A Nature box mandulás sampon + balzsam bevált a hajamra, de a balzsamból mindig egy vödörnyit kellett felkennem hogy a száraz hajamat megfelelően tudjam ápolni. Ez épp akciós volt, gondoltam kipróbálom, hátha a koncentrátum jellege segít.
Magában is elég jó, bár akkor bőven kell tennem a hajamra és mintha egy picikét jobban zsírosítana.
Viszont a legjobb hatást nálam akkor éri el, ha használok egy jó másfél diónyit a lapockáig érő hajamra a mandulás balzsamból, majd néhány fújást az egész fejemre ebből. Én fent is szoktam hagyni kicsit a még kicsit nedves hajon mielőtt megszárítom.
A hajam (egyébként dús, vastag szálú, tövénél zsírosodó egyébként száraz) valami eszméletlen puha, táplált lesz így, nem töredezik, nem száraz, gyorsabban is nő. Nekem ez abszolút újravevős.

Isana Proffesional Haarmaske Arganöl&Pflege

Isana Proffesional Haarmaske Arganöl&Pflege
2020. február 8.

Csalódás volt, nagyon sokat kellett használni hogy valami hatását lássam, de nem volt az igazi, nehezen lehetett a hajam kifésülni, tördeztek a hajvégeim.