Olinda

Regisztráció dátuma: 2020. október 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Nature Secrets Sampon Búzával és Kókusszal

Oriflame Nature Secrets Sampon Búzával és Kókusszal
2021. április 15.

Kb. 2 év alatt sikerült elfogyasztanom egy 400 ml-es flakonnal, sajnos egyáltalán nem lett kedvenc. Mikor csak ezzel a samponnal mostam a hajam, az fénytelenné és sprőddé vált, nem tett jót, inkább szárította, mintsem táplálta volna azt, ráadásul az illatát sem szerettem. Ezért végül, hogy kárba ne vesszen, első lemosáshoz ezt használtam, második lemosáshoz pedig egy táplálóbb sampont. Illetve még a sminkecseteim kimosásához is ezt használtam, arra viszont szuperül bevált. Így összességében 3*.

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél
2021. március 23.

Általában Lactacydot szoktam használni, de néha-néha, hogy ne szokjon hozzá teljesen a bőröm, vagy valamilyen drogériás sajátmárkás intim mosakodóra, vagy erre az X-Epilre váltok. Most kb. 3 hete újra ezt használom, és most valahogy annyira meglepően bevált (sokkal jobban, mint korábbi használatok alkalmával), hogy komolyan elgondolkoztam azon, végleg leváltom a Lactacydot. Nem elhanyagolható ugyebár a köztük lévő árkülönbség sem, nyilván eme termék javára... Egyebekben ez a termék nem irritál, kellemes illatú, az esetleges "kellemetlen szagokat" is megszünteti, így számomra egyértelműen 5*.

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő
2021. január 26.

Kellemes illatú, krémes állagú tusfürdő, nagyon jól habzik, és az illata is sokáig érződik a bőrömön még tusolás után is. Az 500 és 750 millis kiszerelések ár-érték arányban nagyon szuperek!!! Főleg akcióban érdemes a nagyobb kiszereléseket megvásárolni.

Ennél a Nivea tusfürdőnél jobban már csak a sötétkék alap Nivea illatú társát kedvelem jobban, csudajó illata van annak is. :)