olvaso

Regisztráció dátuma: 2018. július 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. július 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bioderma Sensibio Tisztító Tej

Bioderma Sensibio Tisztító Tej
2021. február 15.

Sajnos nem igazán szedi le a sminket, feloldja, de nem távolítja el rendesen. Ahogyan előttem is írták, még a többedik vattakorongon is marad smink a használata után. Kénytelen vagyok utána még egy habzó lemosót is használni, majd végül ugyanennek a Bioderma családnak a micellás vizét. Így viszont ez az arclemosó tej nagyjából felesleges lépés a rutinban (és felesleges pénzkidobás is).

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő
2018. december 18.

Update 2018.12.18: Nagyon lelkes voltam a kezdetekben, de mire elhasználtam az egész flakonnal eléggé besokalltam az illatától. Amit írtam korábban, hogy nem tolakodó, végül nagyon is tolakodó lett. Az avokádósat ki fogom még próbálni, de ezt a barackosat nem fogom újravenni.

Az utóbbi fél évben minden tusfürdőtől viszketett a karom, ezért folyton kutatom és kipróbálom az újabb, természetesebb összetevőjű tusfürdőket, de ettől végre nem viszketek. Az illata csodálatos, telt barackillat, de egyáltalán nem tolakodó, bármikor megszagolom, akkor van egy "ahh, de jó" érzésem. Van egy ugyanilyen barack illatú testradírja is, azt is meg fogom venni hozzá. A márka összes tusfürdőjének illatát végigszagoltam és egy kivételével mind nagyon tetszett, ki fogom őket próbálni.
A korábban már más által leírt egyéb pozitív tulajdonságok csak hozzátesznek mindehhez (vegán, 25% újrahasznosított flakon, "local farmers solidarid", "be smarter save water", parabénmentes, természetes összetevők nagy százaléka).

Lavera Arcmaszk Karanja Olajjal, Bio Fehér Teával és Természetes Hialuronsavval

Lavera Arcmaszk Karanja Olajjal, Bio Fehér Teával és Természetes Hialuronsavval
2018. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, hetente 1-2 alkalommal használom esténként. Elvileg rajta is lehet hagyni az arcon, de én 15-20 perc után le szoktam a maradékot törölni, csak a dekoltázson hagyom rajta. Használat után az arcbőröm nagyon puha, feltöltött, ezért éjszakára ilyenkor már nem teszek fel egyéb krémet. Ebből nem szeretek kifogyni itthon.