onecrimsonnight

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2019. december 26.

Ha a hűvősebb idők jönnek, akkor veszem elő az Olympea-t és akkor ő a mindennapi viseletem. Elegánsan szexi, nőies, odasimulós, édeskés illat. Két fújás nyakra és egész nap velem tart, de úgy, hogy még este is érzik akik a közelembe jönnek ('hmm de finom illatod van').
Nagyon illik hozzám ő és a szerelem kölcsönös, mert akár irodába, akár randira is fújhatom, nem disszonáns egyik alkalomhoz sem.
Férfiak imádják, sok dicséretet kapok, valaki konkrétan a barátnőjének is megvette, remélve hogy ugyanolyan finom illata lesz mint rajtam :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2019. december 1.

Most fogyott el az a tégely, amiről még az alábbi, 2013-mas véleményemet írtam. Majdnem minden nap használtam, és még az utolsó napjain is szupertartós volt, csak picit nehezebb volt kenni. Azt hiszem mindez magáért beszél :) Remélem az új darab is ilyen szuper és megbízható kis társ lesz!

2013. október 10: Ez előtt csak folyékony tusokat használtam, és egyik sem volt tartós, amióta pedig gyakran 12 órákat dolgozom és nincs időm ellenőrizgetni a tusvonalat, inkább nem festettem a szemem. Aztán pedig az itt olvasott vélemények hatására megvettem ezt a zselés tust és nagyon bevált! Könnyen és gyorsan lehet felvinni, és 12 óra után is ugyanúgy néz ki a szemhéjamon, mint amikor reggel megcsináltam.
A barna árnyalatot használom, szép sötétbarna enyhe csillámos hatással, ami kissé selyemfényt kölcsönöz neki, imádom. Az árát pedig abszolút megéri, mert hiába pici a tégely, nagyon sokáig ki fog tartani, ha idő előtt el nem kezd beszáradni. Viszlát folyékony, elmászós szemhéjtusok,többé nem kell paráznom, hogy a semmitől is kopik a tusvonalam!

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj
2019. október 27.

Nem túl tolakodóan édes sütire emlékeztető illata van, ami számomra telitalálat, tökéletes a 'me time'-ozós estékhez. Az állaga is tökéletes, elég sűrű így a hidegebb napok közeledtekor, de mégsem marad zsíros érzet a bőrömön utána. Selymes tőle a bőröm és hidratált marad napokig. Szerintem be is tárazok belőle mielőtt eltűnik, nem hiszem, hogy a karácsonyi kollekció felül tudja múlni.

9 ÖSSZETEVŐ

Ammonium Bicarbonate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott