onecrimsonnight

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream
2020. április 18.

Az elején nem annyira voltam vele elégedett, mert úgy éreztem, hogy nem elég a fedése és ilyen árért ez kevés. Sötétebb karikákhoz vagy pirosabb foltokhoz azért kellhet hozzá korrektor, szerencsére nálam ezek ritkán fordulnak elő.
Aztán mégis újravásároltam és újra is fogom, mert ez a legjobb BB eddig amit használtam. Hiába nem túl sok a fedése, annyira szépen egységesíti a bőrt, olyan mintha semmi nem lenne az arcomon, abszolút nem is lehet érezni, üde, enyhén ragyogó, természetes az arcbőröm a használatakor. Egyszerűen és gyorsan fel lehet vinni és a light árnyalat tökéletes a világos arcbőrömhöz.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2019. december 26.

Ha a hűvősebb idők jönnek, akkor veszem elő az Olympea-t és akkor ő a mindennapi viseletem. Elegánsan szexi, nőies, odasimulós, édeskés illat. Két fújás nyakra és egész nap velem tart, de úgy, hogy még este is érzik akik a közelembe jönnek ('hmm de finom illatod van').
Nagyon illik hozzám ő és a szerelem kölcsönös, mert akár irodába, akár randira is fújhatom, nem disszonáns egyik alkalomhoz sem.
Férfiak imádják, sok dicséretet kapok, valaki konkrétan a barátnőjének is megvette, remélve hogy ugyanolyan finom illata lesz mint rajtam :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2019. december 1.

Most fogyott el az a tégely, amiről még az alábbi, 2013-mas véleményemet írtam. Majdnem minden nap használtam, és még az utolsó napjain is szupertartós volt, csak picit nehezebb volt kenni. Azt hiszem mindez magáért beszél :) Remélem az új darab is ilyen szuper és megbízható kis társ lesz!

2013. október 10: Ez előtt csak folyékony tusokat használtam, és egyik sem volt tartós, amióta pedig gyakran 12 órákat dolgozom és nincs időm ellenőrizgetni a tusvonalat, inkább nem festettem a szemem. Aztán pedig az itt olvasott vélemények hatására megvettem ezt a zselés tust és nagyon bevált! Könnyen és gyorsan lehet felvinni, és 12 óra után is ugyanúgy néz ki a szemhéjamon, mint amikor reggel megcsináltam.
A barna árnyalatot használom, szép sötétbarna enyhe csillámos hatással, ami kissé selyemfényt kölcsönöz neki, imádom. Az árát pedig abszolút megéri, mert hiába pici a tégely, nagyon sokáig ki fog tartani, ha idő előtt el nem kezd beszáradni. Viszlát folyékony, elmászós szemhéjtusok,többé nem kell paráznom, hogy a semmitől is kopik a tusvonalam!

9 ÖSSZETEVŐ

Ammonium Bicarbonate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott