onecrimsonnight

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

REN Clean Skincare Omega 3 Optimum Skin Oil

REN Clean Skincare Omega 3 Optimum Skin Oil
2021. január 10.

Bemásolom amit még az előző verziójához írtam 4 évvel ezelőtt: Szerettem volna egy szérumot, ami néha egy kis plusz táplálást nyújt a bőrömnek és amivel kitolhatom az első ráncok megjelenését és erre esett a választásom. 1-2 hetente használom, a bőröm állapotától függően, és nagyon szeretem. Nincs illata, selymes állagú, könnyen felvihető olaj. Nem szívódik be túl gyorsan, ezért én mindig lefekvés előtt viszem fel és masszírozom be az arcbőrömbe és a nyakamra. Másnap reggelre a bőröm puha, rugalmasabbnak tűnik, az esetleges pirosságot is lehúzza.
Szóval 4 év után is ugyanez a véleményem, kiegészítve azzal, hogy mostmár hámlasztót is használok hetente télen és azután mindig ezt viszem fel. Kell neki azért idő beszívódni, így lefekvés előtt 1-2 órát szoktam hagyni neki.

REN Evercalm Global Protection Day Cream

REN Evercalm Global Protection Day Cream
2021. január 9.

Hidegebb idők eljövetelével ez a nappali arckrémem már jópár éve. Kellemes állagú és illatú, nem túl nehéz de mégis tápláló krém, amit nagyon szeret a bőröm. Télen szoktam egy szérumot alá felvinni és mindig szoktam egy fényvédős BB krémet is felé, mindegyikkel szépen együttműködik. Mikor melegszik az idő nekem már picit túl sok, akkor szoktam visszaváltani a márka Clarimatte gél krémjére.

L'Occitane Crunchy Muesli Bőrradír

L'Occitane Crunchy Muesli Bőrradír
2020. szeptember 12.

Csatlakozom az előttem szólóhoz...használat közben az 'ez valami vicc?' érzésem volt... Vártam hogy felhabzik, vagy krémesedik vízzel érintkezve de semmi. Nagyon durva szemcsék, tényleg kidörzsöli a bőrt, ami kipirosodik utána, cserébe semmi ápolás vagy kellemes illat.

9 ÖSSZETEVŐ

Ammonium Bicarbonate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott