onessin

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Magister Products BB Kollagén Krém SPF10

Magister Products BB Kollagén Krém SPF10
2021. június 13.

Nagyon tetszik az állaga, az hogy még kremezni sem kell alá, hidratáló és egy könnyed alapozó egyben. Már a 3/4 üveget elhasznaltam két hónap alatt (ez alapján extra gyorsan fogy, nálam egy alapozó általában majdnem egy év ), és ez az egyetlen fix új termékem, így egyértelmű, hogy ez okozza viszont az alábbi problémát: az orromon és körülötte apró fehér mitesszerek jelentek meg, tisztítás után is két nqp után újra jönnek... Egyébként nem voltam soha hajlamos különösebben mitesszerekre, így egészen biztosan ez okozza sajnos. Emiatt levonok egy pontot, de maga a termék állata, színe, illata tetszik! A medium árnyalatban rendeltem, téli átlagos bőrszínre tökéletes volt, most nyáron is elmegy, a bőrhöz idomul valamennyire, de valószínű egy minimalisan is barnásabb bőrre már a sötétebb árnyalat az idealis!

Pupa Vamp! All In One Mascara

Pupa Vamp! All In One Mascara
2019. április 12.

Csodálatosan dús és hosszú pillákat varázsol, ahogy kipróbáltam, ment a kukába a többi régebbi! Remélem tartósan is be fog válni, eddig tetszik.

Két hét után: sajnos picit pókhálósodik, összetapaszt, és az is lehet, hogy ettől, de lehet hogy a tavasztól néhány pillám elhagyott... még azért ismerkedünk, jelzek majd!

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. március 8.

Csodaszer! Hámlasztok radírokkal is, de ez állandó termékké vált a rutinomban, sminklemosás után áttörlöm ezzel az arcom! Azóta nem volt pattanásom(leszámítva egy arcüreggyulladást), a mitesszerek is csökkentek! Ráncok is talán picit! Két hónap alatt bevált! A lábamra még nem próbáltam, de nyáron ott is szeretném bevetni!