OOKakadu

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Equilibria Extreme Protective Sun Lotion SPF50

Equilibria Extreme Protective Sun Lotion SPF50
2017. december 14.

Olyan jo lehetne, nem hagy feher reteget, nem csipi az erzekeny szemem... De! Iszonyatosan kukacosodik, alig lehet felkenni. Kar erte

Yves Rocher Nyom Nélküli Krémes Alapozó

Yves Rocher Nyom Nélküli Krémes Alapozó
2017. október 21.

Végre megtaláltam az alpozót, amit olyan régóta keresek. Kombinált a bőröm, az orrom környékén nagyon száraz, a többi rész viszont zsíros. A szemem körül extra érzékeny vagyok, és fehér, mint a fal. Próbálgattam a high end vonalat is, de nem jott be semmi, vagy nem volt elég világos árnyalar, vagy túlságosan kihozta a száraz részeket, irritálta a szemem, stb. Ebből az alapozóból a 050-es árnyalatot használom, nincs minden boltban, de megéri utánajárni. Nagyon természetes a végeredmény, nem maszkos, mégis közepesen fed. Ami nagyon tetszik, hogy nyáron sem fullad be allatta a bőröm vagy izzad, egyszerűen hihetetlen. Bátran vegyék a normál vagy kombinált bőrüek, nem igaz, hogy csak a száraz bőr szereti.

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2017. szeptember 20.

Régóta keresem az illatot, ami nem harsány vagy hivalkó és mégis tartós, ami púderes, de nem nyanyás, ami árasztja magából a luxust, például mint a coco mademoiselle (az a fiatalos anyósom illata), kerüljön, amibe kerül.... Első fújásra azt hittem, meg is találtam, amit keresek, de aztán kb két óra múlva újra elveszett, és végleg. Amire a többiek panaszkodnak,hogy jellemtelen, nekem pont az jön be. Nem hivalkodó, tolakodó, csak érezni, hogy finom és drága illat, nem kislányos-cukorkás, se nem mamis-szúrós-romlottkölnis, hanem olyan természetesen jó illata van a viselőjének. De rajtam nagyon hamar elillan. Ilyen ár mellett ennyi tartósságra csak 3 csillagot tudok adni

3 ÖSSZETEVŐ

C9-15 Alkyl Phosphate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen