oorsiii

Regisztráció dátuma: 2021. április 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. április 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. június 1.

Én csak kézre használom, a normál / kicsit száraz bőrömnek arcra kevés volt, húzódott tőle sajnos. Főleg a téli hónapokban még a kezem is ekcémás, nagyon örülök hogy rátaláltam erre a krémre, szinte egy alkalom alatt helyre teszi a kiszáradt/ekcémás kezeim. Télen van hogy naponta többször is kennem kell, nyáron elég párnaponta vagy maximum napi egyszer. (Azért még annyit hozzátennék hogy a tudatos bőrápolásra rátalálva elhagytam minden parfümös/alkoholos/SLS-es terméket, ezáltal nyilván nem kell a régi borzasztó állapotokkal megbírkóznia ennek a kézkérmnek, de ettől függetlenül is nagyon bevált!)

Urtekram Bio Parfümmentes Baba Fürdető és Sampon

Urtekram Bio Parfümmentes Baba Fürdető és Sampon
2021. június 1.

Samponnak nekem annyira nem jött be mert úgy éreztem szárítja a hajam, de tusfürdőnek tökéletes. Ekcémás bőröm van, és amióta ezt használom eltűnt az ekcémám. 4 csillagot adok rá, egyrészt a hajam miatt, másrészt pedig kicsit húzós az ára és nincs belőle 500 millis kiszerelés. De összességében egy nagyon jó termék, ha olcsóbb lenne biztos többször venném.

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon
2021. május 31.

Amióta az eszemet tudom hullik a hajam, ezt is örököltem és pajzsmirigy alulműködésem is van (ami bár megfelelően van kezelve, mégsem állítja meg a hajhullást). Ha valaki hasonló cipőben jár, akkor nem ez a sampon fog segíteni. A balzsamját is használtam, összességében puha maradt (az eleve puha és fényes) hajam, de nagyon zavart hogy a parfüm ennyire elöl van az INCI-ben. Biztos nem veszem újra, ha valaki egy sima sampont keres és nem érdekli a parfüm sem akkor oké, de hajhullás ellen semmiképp. Ahogy láttam nincs benne SLS, így 2 csillag.