oorsiii

Regisztráció dátuma: 2021. április 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. április 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Purito All Care Recovery Cica-Aid Tapasz

Purito All Care Recovery Cica-Aid Tapasz
2022. január 14.

Nem gondoltam volna hogy ilyen jó lesz. Persze függ attól hogy a pattanás milyen fázisban van, de ha már van fehér része, akkor valóban kiszívja belőle a cuccot, ami nagyon durva. Olvastam korábban hogy ezt csinálja de nem akartam elhinni. Viszonylag drága, így kipróbálok mást is, de ha olcsóbb lenne tuti nem váltanám le.

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA
2021. december 29.

Szerintem abszolút nem büdös, és szerintem is könnyen beszívódik (ellenben nekem a fekete úgy megáll a tetején hogy utána alig tud szerencsétlen hidratáló beszívódni). Viszont sajnos azzal is egyet értek hogy kb semmilyen hatása nincs. Nagyon jó összetevői vannak, szóval lehet hogy valójában hosszú távon csodát tenne a bőrömmel, de nekem a pattanások kezelésében nem segített semmit, pedig már másnaponta használtam. A nagy kiszerelést vettem meg, elhasználom de nem fogom újravenni.

Revox Just Azelaic Acid Suspension

Revox Just Azelaic Acid Suspension
2021. december 29.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, ez az első azelainsavas termék amit használok. Nekem külön tetszik hogy krém formájában kapható, mert ebbe a sokféle szérumba már bele lehet őrülni. :D Sajnos PCOS miatt néha vannak katasztrofális állapotok az arcom két oldalán, de amióta használom a terméket, azóta a gyulladt pattanások sokkal kevésbé jellemzők. Persze nem biztos hogy csakis ezen termék miatt (mert mondjuk lehet hogy éppen olyat ettem amitől nem keletkeztek újabb pattanások, stb.), de nekem másnaponta váltogatva a PC fekete BHA-val számottevő javulást eredményezett.