Ophelia

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2020. március 29.

Több éve szemeztem ezzel a BB krémmel, most végre megvettem, nem hittem, hogy a fedése elég lenne az én bőrömnek, ami elég foltos, néha virít rajta pár pattanás is, tisztességesen zsírosodik, szóval minden, ami kell :') meglepődtem, simán fed olyan jól, mint a jelenlegi alapozóm (Essence fresh&fit), vagy még jobban is, melóba járni teljesen megfelelő. Korrektorral, púderrel itt-ott meg kell támogatni, de nekem tetszik a végeredmény. Egész tartós, mattítónak nem kimondottan mondanám, de BB krémhez képest tök jó, mondhatni eddig ez a legjobb számomra. Az illata friss, bár kicsit erős. A világos árnyalat épp a felső határa annak, hogy ne legyen túl sötét, fehér bőrűeknek nem ajánlom. Akciósan 1800 ftért vettem, elég jó ár érte. Ha nem okoz problémát, újraveszem.

Avon Care Banános Testápoló

Avon Care Banános Testápoló
2020. március 29.

Nagyon szeretem, avonos testápoló még nem okozott csalódást. Nem egy nehézkes krém, nagyon száraz bőrre biztosan kevés, de normál bőrre, mindennapos használatra tökéletes. A banán illat valóban nem túl intenzív, ahogy előttem is írták már, de nekem tetszik ez a diszkrét illat. Gyorsan beszívja a bőröm, én nem érzem ragacsosnak.

Avon Planet Spa Korean Charcoal Mélytisztító Arclemosó

Avon Planet Spa Korean Charcoal Mélytisztító Arclemosó
2020. március 29.

Sajnos nem vagyok oda érte, az állaga fura, mintha egy vizesebb krémmel kenegetném az arcomat, nincs az a csikorgós tisztaság utána, amit szeretek, nehezen hiszem el, hogy alaposan tisztítana. Az illata olyan semmilyen... A pumpás kiszerelés praktikus, de nagyjából ennyi a pozitívum.

1 smink