Opille

Regisztráció dátuma: 2014. december 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 28 eladás
Megnézem

Youngblood Natural Loose Mineral Foundation

Youngblood Natural Loose Mineral Foundation
2016. december 13.

A legjobban fedő ásványi poralapozó amit valaha próbáltam. Ténylegesen teljes fedés érhető el vele, korrektor nem kell, elég magát a púdert tovább építeni a pöttyökön. Mivel nincs benne cink oxid, szárazabb bőrűek is próbálkozhatnak vele esetleg, egészen krémes textúrája van, egyáltalán nem poros, sőt. Mivel nagyon erősen fed általában fele fele arányban keverem egy másik, gyengébb poralapozóval és így nagyon szeretem.

Rio Cellulight Narancsbőr Elleni Lézer

Rio Cellulight Narancsbőr Elleni Lézer
2016. július 22.

Nagyon hamar megadta magát, elromlott de nem bántam, mert hatása semmi nem volt amíg működött sem.

New York Color Natural Matte Alapozó 12 Hours

New York Color Natural Matte Alapozó 12 Hours
2016. június 8.

Bárcsak minden alapozónak ilyen semleges, ember színei lennének. A 001-est keverek pici 002-vel, nagyon szép árnyalatok külön is, nem rózsaszín, nem narancs mint a többi márka ronda és természetellenes színei és van világos szín, ami szintén ritka Magyarországon, hacsak nem malacrózsaszínre van szükség. De sajnos nehéz eset, nagyon trükkösen tudom csak szépen felvinni, egy eléggé bonyolult procedúrát kellett kidolgozni a felvitelre mivel nem a tipikus szilikon bázisú alapozó, máshogyan viselkedik.

2 MÁRKA