Oraculum

Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Thefaceshop Dr. Belmeur Advanced Cica Recovery Hand Cream

Thefaceshop Dr. Belmeur Advanced Cica Recovery Hand Cream
2019. március 5.

Ekcémás, irritált, piros bőrre azonnali gyógyír.
Sűrű krém, enyhe illat, azonnali hatás, kategóriájához képest jó ár, az Eucerin AtopiControl termékei sehol nincsenek ennek a tudásához képest.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2018. október 12.

Tetszik, a táskabarát, mágneses, ecsetes csomagolása, nagyon praktikus.
A 95 Rose de Jaspe árnyalatra esett a választásom, nagyon finom enyhe rózsaszín, a csomagolásba nagyon fényes, apró-csillámosnak tűnt, de felkenve egészen más, szép enyhe színe van selyemfénnyel.
Az ecsetével nem sok mindent tudok kezdeni, szerintem ujjal sokkal pontosabban és precízebben vihető fel. A termék elég kemény, ezért ha láthatóbb hatást szeretnék, többször is fel kell vinni az árnyalatot.
50%-os Glamour-kuponnal vettem, így elnézem neki az árát, de a Sleek olcsóbb pirosítói és a NARS drágább pirosítóm kenterbe veri, így biztos nem venném meg teljes áron.

Bourjois Healthy Mix Púder

Bourjois Healthy Mix Púder
2018. október 12.

Első ízben a véleményem róla, hogy nagyon finom, selymes állagú, enyhe, gyümölcsös illatú kompakt kis púder, táskabarát, tükrös verzióban, szivaccsal.
Elég világos bőröm van, és mégis a 02 Beige Clair-re esett a választásom, szépen idomul, természetesebb, mint a világosabb, sárgás árnyalata.
Teljes áron biztos nem venném meg, mert azért az árért találtam már ettől jobb púdert, szebb fedéssel, de első nekifutásra, mivel nem emelte eddig ki a száraz részeket és 50%-os kuponnal vettem Glamour-napokon, így jár neki a 4 csillag mindenképpen.

5 ÖSSZETEVŐ

Mipa-Borate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen