orchidea8627

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Estée Lauder Sumptuous Rebel Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Rebel Szempillaspirál
2021. április 27.

Ez egy nagyon jó spirál lehetne, de lelövöm a poént, nem az.
A spirál keféje szuper, vékony, keskeny, természetes sörték. Maga festék formulája is szuper, tartós, ún. "tubing", meleg víz hatására egyben lecsusszan a pillákról, ez a kedvenc formulám, zuhany közben egyszerűen lemosható, nem lesz tőle minden festékes.
Viszont...
1: Még mindig nem tudom megérteni miért kell sminktermékekbe parfüm, különösképpen egy szempillaspirálba? Egyértelműen virágos, talán rózsás illata van, teljesen felesleges, sőt nekem hosszútávon irritálja is a szemem, pár óra múlva ég a szemem tőle.
2: Mikor először kibontottam azt hittem hogy sikeresen kifogtam egy hibás darabot és nem került bele a gyártósoron a "stopper" ami lehúzza a keféről a felesleges festéket. De, benne van, csak gyakorlatilag semmit nem húz le a keféről, konkrétan tocsog a festékben, így használni egyszerűen lehetetlen. Zsepivel le kell húznom róla a felesleget, ami nyilván iszonyatos nagy pazarlás, ennél az árkategóriánál abszolút nem megengedhető.
Elhasználgatom így persze, de egészen biztosan nem veszem újra, több jóval olcsóbb drogériás spirál kenterbe veri.

(Mivel konkrétan nem találtam parfümöt az összetevőlistában, végignézegettem hogy mi lehet a ludas a rózsaillatban, ez az összetevő lesz az: Phenethyl Alcohol. "Ez a színtelen folyadék a természetben gyakran előfordul, megtalálható az esszenciális olajokban, mint például a rózsa, szekfű, jácint, narancsvirág. Kellemes virágillata van.")

Bobbi Brown Crushed Lip Color

Bobbi Brown Crushed Lip Color
2021. április 7.

Fantasztikus ez a formula, nagyon szeretem, az új nude kollekció színei pedig szuperek, abszolút hiánypótlóak a vonalban.
Az állaga olyan mint egy ajakápoló, kicsit keményebb, de nem kellemetlenül, viszont egyáltalán nem száraz, enyhén viaszos textúra, ont mint egy színezett ajakápoló.
A szín egy rétegben enyhe, viszont építhető és rétegezhető, ezt különösen szeretem, egy rétegben csak finom színt ad az ajkaknak, nagyon természetes de látható, több rétegben pedig egyértelmű rúzs szín-intenzitás érhet el vele.
A finish szuper természetes, nem matt, nem fényes, olyan "szájszerű".
Jelenleg abszolút a kedvenc rúzsaim között van a Blush szín a kedvencem, igazi jolly joker szín, nekem ez olyan "my lips but better" szín egy rétegben, mindenhez és mindenhova tökéletes.
Pirosítóként is kipróbáltam és úgy is remekül funkcionál, ez a formula telitalálat Bobbitól, a csomagolás is minőségi és elegáns, masszív, matt fekete tok, a közepén a rúzzsal megegyező színcsíkkal.

Bobbi Brown Hydrating Water Fresh Cream

Bobbi Brown Hydrating Water Fresh Cream
2021. március 8.

UPDATE: Ahogy egyre inkább melegszik az idő, nappalra kicsit soknak érzem alapozó alá, éjszakára viszont továbbra is szívesen használom.

Ez a krém valami egészen fantasztikus!
Sűrű, testesebb, de géles állaga van, szuperül hidratál és feltölti a bőrt nedvességgel.
Hamar beszívódik és szerencsére illatmentes, nem irritálja a bőröm, nem okoz pattanásokat vagy mitteszereket.
Végre egy szilkonmentes, gazdag hidratáló krém, ami felett nem csúszkál az alapozó.

5 ÖSSZETEVŐ