Best of Beauty 2019

orchidea8627

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. május 19.

Nálam bekerült az alapkellékek közé. Összehúzza a pórusokat és jelentősen csökkenti a gyulladást a bőrömön. Ha nem használom mert épp lusta vagyok és nem viszem fel a krém alá akkor bizony látszik is a különbség. Az ára is teljesen megfelelő, szuper termék.

NYX Tame & Frame Brow Pomade

NYX Tame & Frame Brow Pomade
2019. május 18.

Én nagyon szeretem, ennek a blonde árnyalata az ami igazán passzol a világosbarna hajamhoz.
Valóban nagyon száraz, már frissen bontva is és rettentően gyorsan továbbszárad, viszont én pár hetente cseppentek bele 2-3 csepp Inglot Duraline-t és konkrétan jobb mint újkorában. Tartós, ha megszárad nem kenődik, szép a színe és rendkívül kevdező az ára, főleg a többi hasonló géles szemöldökzseléhez képest (Anastasia, MAC).
Megadom neki az öt csillagot, szerintem "csak" a comagolása a rossz, azért szárad ki hamar, de őszintén szólva ennyi pénzért és úgy hogy van itthon duraline nem akarom lepontozni a nem túl tökéletes csomagolás ellenére sem.

Ebelin Professzionális Púderecset

Ebelin Professzionális Púderecset
2019. május 18.

Szuper kis púderecset, kemény 1600 forintért.
Egy ugyanilyen formájú és méretű sokkal drágább ecsetet néztem ki magamnak, de annyira borsos az ára hogy még nem vitt rá a lélek, amikor szembejött ez az ecset a DM-ben, gondoltam ennyiért egy próbát igazán megér.
Egyelőre öt csillagos, puha a szőre, a mérete és a formája pont olyan amilyet szerettem volna, szépen fel is veszi a púdert.
Abszolút megéri az árát.

3 ÖSSZETEVŐ