orchidea8627

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Issey Miyake L'eau D'issey Rose & Rose Eau De Parfum Intense

Issey Miyake L'eau D'issey Rose & Rose Eau De Parfum Intense
2020. február 19.

Igen, ez egy kellemesen gyümölcsös-édeskés, de nem égetett cukorkás, határozottan rózsás parfüm.
Még ősszel vettem egy akciós napon és egész télen szinte csak ezt használtam. Nagyon tetszik, nem egy nagyasszonyosan nehéz illat. Nekem abszolút télre, hűvösebb időre való, talán még tavasszal is használom majd, esetleg alkalmakra, de lassan váltok egy ennél is könnyedebb illatra, de biztosan fogom még használni.

Miss Dior Rose N'roses

Miss Dior Rose N'roses
2020. február 19.

Nem vagyok nagy parfümös de ez akkora csalódás hogy muszáj véleményt írjak róla.
Nem értem hogy ez hogy akart friss verzió lenni? Nehéz, fullasztóan pézsmás, fűszeres, nagyon kicsi citrusos és épphogy csak rózsás.
Az én ízlésem szerint abszolút nem ilyen egy friss, könnyed, fiatalos és tavaszi rózsás illat. Nagyon nem. Még a fejem is megfájdult tőle.

Tigi Superstar Queen for a Day Thickening Spray

Tigi Superstar Queen for a Day Thickening Spray
2020. január 13.

Nálam nem ragad, nem szabad túl sokat a hajtövekre fújni.
Ez aztán tényleg hatásos, úgy megemeli a hajtöveket, mintha kétszer annyi hajam lenne! :)
Annak viszont nem ajánlom aki nem szeret a beszárítással bíbelődni, mert anélkül nem hatásos.
A dús hatás nálam (és a húgomnál is) kitart a második napon is. Szeretjük! :)

Update: Még mindig nagyon klassz, a fenti összetevőlista szerintem már nem a legfrissebb, most vettem egy új flakonnal és semmilyen parabén nincsen benne.

3 ÖSSZETEVŐ

Butyl Alcohol EWG Kockázat: EWG Adat: közepes