orchidea8627

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Chanel Stylo Yeux Tartós Szemceruza

Chanel Stylo Yeux Tartós Szemceruza
2020. augusztus 12.

A legtartósabb szemceruzám. Espresso és Perle de Lune színekben van meg. Az előbbi egy szép mély sötétbarna, utóbbi egy fényes, apró csillámos szürkés-barnás taupe. Picit keményebb mint pl az EL DW ceruzája, de még kényelmes használni és ez bizony a nap végén is úgy néz ki mint amikor reggel feltettem, plusz hegyezni sem kell. Nálam ez a tuti, abszolút megéri a borsos árát, nálam újravevős. :)

UPDATE: szerelmem azóta is töretlen, már pár új szín is van a birtokomban, Mat Taupe, illetve Revelation színben.
A Mat Taupe igazán különleges középbarna, nem sok márkánál van ilyen szín, hétköznapokon most ezt használom a legtöbbet, sokkal lágyabb rajtam mint a sötétbarna Espresso. A Revelation pedig egy hideg középbarna, ugyanolyan gyönyörű, apró és irizáló mikorcsillámokkal mint amilyenek a Perle de Lune formulájában is vannak.

Clinique Moisture Surge Pop Triple Lip Balm

Clinique Moisture Surge Pop Triple Lip Balm
2020. augusztus 11.

Igazából bajban vagyok hogy hány csillagot is adjak neki, mert iszonyatosan túlárazott a maga 8400 forintjával, még úgy is sokalltam érte az árát hogy egy -30% akció keretein belül vettem meg. A csomagolása sem különösebben megnyerő, full műanyag, a kupak átlátszó, nagyon kis basic, törékeny érzete van, ami nem lenne akkora nagy gond ha mondjuk az alap ára 4000 forint lenne.
Nekem a "lychee" árnyalatban van meg, ami tényleg csak épphogy egy kis színt meg egy kis diszkrét csillámos fényt ad, nem tudom hogy a többinek mennyire intenzív a színe. Kellemes, szép a szájon, jó érzés az ajkakon, hidratál is, de nagyon soknak gondolom érte az alap árát.
Maga a termék nagyon klassz, de ezen az áron nem hiszem hogy újra fogom venni.

Update: A kupak már repedezik is, pedig nem dobálom táskába se... Ennél a kategóriánál azért minőségibb csomagolást várnék.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2020. június 29.

Nagyon szépen rendben tartja a bőrömet miközben nem szárítja szét. A mitesszereimet nem szüntette meg teljesen, erre nem is számította, viszont jóval kevesebb gyulladt pattanásom van mióta használom. Nem irritál és kellemes a használata is, nem csíp, nem éget. Elégedett vagyok vele, tartja amit ígér, a bőröm felszíne is egyenletesebb és simább.

3 ÖSSZETEVŐ

Butyl Alcohol EWG Kockázat: EWG Adat: közepes