Orchydea

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Skinactive Hydra Bomb Nappali Krém SPF10

Garnier Skinactive Hydra Bomb Nappali Krém SPF10
2019. szeptember 18.

Mióta ezt használom javult a bőröm állaga, puhább lett és élettel telibb. Kiváncsi vagyok meddig lesz meg ez a hatás mert még az elején járok vele.Nem okozott pattanásokat, nem zsirosít. Nagyon praktikus a kiszerelése,könnyen adagolható és sokkal szivesebben használom igy mint a tégelyes krémeket. Ha ez mind igy marad újravevős lesz ;)

Update: még mindig használom napi rendszereséggel ami nálam nagy csoda. Azóta sem okozott pattanásokat. Ugygondolom, hogy egyenlőre ennél maradok. 😉

Up2: Megprobáltam másat használni helyette, mert olyan semmilyen hatasát nem éreztem, habár az arcom tiszta pattanásmentes és minimálisan volt zsiros tőle. Elkezdtem használni a Terra nutri hydro krémjét és nagyon gyorsan rájöttem h visszatérek ehhez. Extra zsiros, pattanásos arcom lett az uj krémtől ezért az első utam a dmbe vezetett és ujravettem ezt a krémet. Egy darabig nem cserélem le az biztos 🙂🙂

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2019. május 28.

Annak ellenére hogy Catrice fan vagyok ugy voltam vele kiprobálok valami újat. Nagyon jól tettem. Nagyon szép pillákat csinál, hosszú, dús hatást kelt. A keféje nagyon tetszik könnyű vele dolgozni de elsőre kicsit sok festéket vissz fel ami nem újdonság. A tartoságára vagyok kiváncsi hogy mennyire vizálló de a nap folyamán nem láttam elkenődést sehol.

Balea Arctisztító Hab Aloe Verával

Balea Arctisztító Hab Aloe Verával
2019. május 15.

Ezelőtt a rozsaszin társát probáltam ki és az nagyon bejött, gondoltam hogy nem lehet sok külömbség a kettő között igy kiprobáltam ezt is. Hát mit is mondjak... 🤔 csípte a szemem és környékét, száritorra az arcomat és nem igazán birkozott meg a smink leszedésével. Csalodás volt. 🤨 biztos hogy maradok a rozsaszin társánál ezután és ezt eldugom jó melyre a szekrénybe vagy jó lesz kézmosónak.