originalthea

Regisztráció dátuma: 2017. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. július 1.

Eleinte az egész arcomra használtam és nem vált be arra, nagyon nem tett semmit így félre raktam. Aztán egyszer kipróbáltam csak a már kinyomott pattik helyére, hátha segít a pirosságán. Nem csak, hogy segített, hanem a megmaradó heget is eltüntette! Abszolút ajánlom, és jó áron is van!

Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém

Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém
2020. június 12.

Hát... nem mondom, hogy rossz. De nem is mondhatom, hogy jó. Az állaga nem "zselés", inkább a krémes. Gyorsan beszívódik a bőrömbe, de hagy egy film réteget maga után, ami miatt zsírosnak néz ki az arcom, pedig "mattító" krém, de a nap végére nem vagyok mattabb, sőt inkább zsírosabb vagyok. Elhasználgatom edzés napokon mert még tele van a tégely, de nem veszem újra.

Update: nem. Egyszerűen nem. Kijöttek valami nagy pattanások utána, az bőröm konkrétan kilöki magából a krémet. Nekem ez nem vált be :(

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Arckrém

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Arckrém
2020. január 26.

Nekem tetszett. Arcom másnap reggel puhább lett tőle és ha volt pattanásom akkor lenyugtatta őket másnapra. Nem mondanám azért, hogy mattít, mert nekem nem tette, de nem is tocsogtam a zsírtól másnap. Sokáig elég volt a tégely, kb 2,5 hónapig.