Best of Beauty 2019

originalthea

Regisztráció dátuma: 2017. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

NYX Professional Makeup Bare With Me Prime Set Refresh Multitasking Spray

NYX Professional Makeup Bare With Me Prime Set Refresh Multitasking Spray
2019. június 9.

Nekem ez bevált: fixálja sminkemet mikor nap elején magamra rakom és napközben frissít mikor magamra fújom. Az illata kellemes és habár van benne parfüm nem irritálja a bőrömet. Az csak egy plusz, hogy van benne szalicilsav mert az eléggé vörösödő bőrömet lenyugtatja. Ajánlani tudom.

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15
2019. április 6.

Nagyon ki szokot cserepesedni az ajkam, tök mindegy milyen ajakbalzsamot használtam vagy mennyi vizet ittam aznap (átlagban 3 liter vizet megiszok). Ez az ajakbalzsam csodát tett a ajkaimmal! Nem csak puhábbak lettek tőle, hanem a kivérzett részeit is gyorsan rendbe rakta, így az ajkam végre nem egy tetőnek néz ki, hanem két szép, piros, egészséges ajaknak. Ez újravevős!

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Gél

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Gél
2019. február 20.

Én nagyon szeretem, mert a többi arclemosómhoz képest ez tényleg eltünteti a kis pattanásokat, amik meg szoktak jelenni mesi előtt egy két héttel. Egyedül most megváltoztatták az alapanyag sorrendjét, a szalicilsav és a cink egy 2 helyjel lejebb van, és Tati egyik viedójában árulta el, hogy a sorrend sokat számol, mert minnél hátrébb van a sorban, annál kevesebbet raknak bele. Szóval nem tudom most hogy fog dolgozni, de remélem jól.