orik

2005 pont

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

2005 pont

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Essence Be You Tiful Szemhéjpúder Paletta

Essence Be You Tiful Szemhéjpúder Paletta
2018. november 11.

Stílusos kiszerelés gyönyörű színekkel - én alapvetően mindig elégedett voltam az Essence palettáival, nem felsőkategóriásak, de ár-minőség arányban kiválóan teljesítenek. Ennek a szemhéjpúdernek viszont már rögtön az állagával problémám volt, a textúrának köszönhetően pedig nem volt túl könnyű dolgozni vele, nem bizonyult túl magasan pigmentáltnak és a tartóssága is hagy kívánni valót maga után. Egyszóval ennek a palettának, sajnos, a külcsín és a harmonikus színválasztás bizonyult az egyetlen erényének.

The Ordinary Coverage Foundation

The Ordinary Coverage Foundation
2018. október 8.

Tényleg könnyen eloszlatható, szépen építhető, magas fedést biztosító alapozó, amely valóban természetes a bőrön és (módszeresen eldolgozva) nem kelt maszkszerű hatást, viszont gyorsan oxidálódik és ennek hatására (száradást követően) minimálisan változik a színe, illetve 6-8 óra viselés után enyhén fényesedik is. Bár rengeteg árnyalatban elérhető, én a márka hivatalos oldaláról rendeltem, és nem sikerült eltalálni a megfelelőt, viszont egy másik alapozóval összedolgozva vagy árnyalatszabályozóval kiválóan működik. Rengeteg alapozót használtam már magas fedésűektől az extra-könnyű, folyékony textúrájú BB-krémekig mindent, eddig nem sikerült megtalálni a tökéleteset, ez viszont egy olyan változat, amivel alapvetően elégedett voltam, úgyhogy jár neki a 4*.

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2018. október 8.

Ahogy javallot, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet használtam belőle. Az állagával és az illatával nekem nem volt gondom, valóban csíp egy picit, de csak épp annyira, hogy még simán ki lehet bírni, a hozzá fűzött reményeimet azonban nem teljesítette. Szeretem az Ordinary termékeket, mindenfélét próbáltam már (hámlasztót, hidratálót, alapozót stb.), eddig csak pozitív tapasztalataim voltak, és az oldalon megjelenő vélemények is vásárlásra ösztönöztek, viszont a márka alfa-liponsav oldata nekem konkrétan semmit használt. Nem javított a bőröm textúráján, nem csökkentette a ráncokat, semmilyen pozitívumot nem tapasztaltam. Mivel negatívumot se, illetve tudom, hogy más-más bőrtípusok és sajátosságokkal bíró bőrfelületek eltérő módon reagálnak adott készítményekre, megkapja a három csillagot, de valószínűleg nem fogom már újra vásárolni.