Orimaniac
Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Orimaniac
Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Silk Beauty Borotvazselé (régi)

Oriflame Silk Beauty Borotvazselé (régi)
2013. április 30.

Ez tényleg nagyon jó kis termék. Isteni illata van, zselés állagú (nem habzik). Ami a szőrnövekedés csökkenését illeti, én nem vettem észre hogy lassabban nőne. Leteszteltem úgy, hogy egy hónapig csak az egyik lábamon használtam, a másikat sima tusfürdővel borotváltam, de nem láttam különbséget a kettő között (lehet több idő kell neki míg kifejti a hatását). Az viszont oriási pozitívum, hogy ez valóban hidratálja a bőrt, szép selymes lesz tőle, és nincs égő érzés borotválkozás utána!

Oriflame Essentials 3 az 1-ben Arctisztító

Oriflame Essentials 3 az 1-ben Arctisztító
2013. április 30.

Nekem nem igazán jött be. A kupakját egyenesen rühellem hogy tekerős. Alapjában véve jól eltávolítja a szennyeződéseket a bőrről, a sminket is gyönyörűen leszedi, de valamiért nekem csípi a bőröm, igaz nem mindig (10 alkalomból 1x) de akkor is.
Ja, és annak ellenére hogy azt írták rá, hogy ez egy habzó arclemosó, senki ne keresse benne a habot, mert az nincs neki:) vattakorongra kell tenni, és áttörölni vele az arcot.

Oriflame Urban Lovers Her

Oriflame Urban Lovers Her
2013. március 20.

Oda meg vissza vagyok az édes illatokért. Ezt a parfümöt meg egyenesen imádom...jobban mondva imádtam. Nagyon rossz ötlet volt az Oriflametől, hogy megszüntette, főleg hogy a Smarty Susie EDT -ra cserélték re, az a parfüm sehol sincs ez mellett :(