Orion

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Parodontax Fluorid Fogkrém

Parodontax Fluorid Fogkrém
2019. január 2.

Az első használat alkalmával nagyon kellemetlen volt az íze, de nem is az íz volt a legszörnyebb, hanem a fél napig múlni nem akaró, elviselhetetlenül sós szájíz, amit maga után hagyott. Konkrétan már a falat kapartam kínomban, mert akármit ettem vagy ittam, egyszerűen nem akart elmúlni. A második használattól kezdve viszont semmi hasonlót nem tapasztaltam, a sóssága szinte már fel sem tűnik.
A fogínyvérzést 2-3 hét használat után jelentősen enyhítette és a gyulladást is jól kezelte. Több évnyi használat után pedig elmondhatom, hogy ez egy olyan termék, ami tényleg betartja, amit ígér, semmilyen fog- és ínyproblémám nincs mióta rendszeresen használom. Az évek során, már próbáltam az összes változatot, mindegyik jó, de nekem a fluoridos vált be legjobban.
Amit viszont kicsit furának tartok az az, hogy gyakorlatilag én még nem találkoztam két olyan tubus fogkrémmel, aminek egyforma lett volna a színe, de gondolom ez a sok gyógynövény miatt lehet. Az egyetlen negatívum, amit meg kell említenem, hogy elég sokat kell egyszerre a fogkefére tenni, mert fogmosás közben kifolyik a számból szinte az összes fogkrém, de ezt leszámítva maximálisan elégedett vagyok vele.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. november 24.

Nekem sajnos miteszereket okozott!
Nappalra használtam a terméket és nagyon jól csökkentette a bőröm zsírosodását, még a legynagyobb nyári hőségben is. A bőrre felhelyezve képzett egy fura, száraz réteget, amihez ha hozzáértem lepergett, de ez nem kükönösebben zavart, mert az előbb megfogalmazott hatása látványos volt. Egy hét használat után, viszont arra lettem figyelmes, hogy még a szokásosnál is több fehér miteszerem lett, amiért egyértelűen ez a termék feleleős, mivel más új dolgot nem vittem fel a bőrömre.

Prada L'Homme L'Eau EDT

Prada L'Homme L'Eau EDT
2018. augusztus 28.

Előrebocsátom, hogy nem vagyok nagy szakértője a parfümöknek. Ez az első drágább parfüm, amit szagoltam/használtam egy termékminta erejéig.
A kifújást követő pár percben egy nagyon kellemes, friss és vibráló illat lesz urrá, amitől hirtelen mindig jobb kedvem lesz. Később előtörnek a púderes akkordok, melyet az alap- és szívjegyek hátulról, de észrevehetően egészítenek ki. Úgy 1 órával a kifújás után ez a púderesség lecsillapodik, szinte el is tűnik és a többi alapjegy veszi át a domináns szerepet. Mindeközben a parfüm hatósugara egyre zsugorodik, a 3-4 órás tartóssága vége felé közeledve már egész bőrközelivé válik, míg teljesen el nem tűnik.
Maga az illat egyértelműen férfias, de nem olyan maszkulin módon, hanem finoman és visszafogottan. Nem egy túlgondolt parfüm, ezért a hétköznapokra, de akár egy kisebb alkalomra is kiváló.
Összességében tetszik az illat, szívesen viselem. Azonban úgy gondolom az árát (20-25 ezer Ft) nem éri meg, ahhoz túl biztonsági játékos. Én egy ilyen árkategóriánál már valami különlegességre vágynék.