orsesz

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++

A'PIEU Pure Block Natural Daily Sun Cream SPF45 PA+++
2019. május 2.

A régihez leírt vélemények alapján rendeltem egyet tavaly nyárra, de már csak ezt árulták. Az összetevők nagyobb része egyezik de azért változtattak is, pl ebben van illatanyag (minek?). Végigdolgoztam benne pultosként több fesztivált is szinte végig tűzött a nap, de nem égett le az arcom és a nyakam+dekoltázsom sem (pedig nekem nem nehéz, igazi hófehérke vagyok) úh fényvédelemben 6*. Nem ragad, viszont az eddigi kommentelőkkel ellentétben meg kell jegyeznem, hogy nem egy könnyű krém, sőt elég testes, érzem hogy ott egy plusz réteg az arcomon ami a nagy nyári hőségben nem esik jól, pláne a zsíros t zónámnak ami ki is fényesedik. Összességében jó kis krém strandra, napozáshoz simán használom, de sminkelni nem jó rá (bár 40 fokokban nem is nagyon próbálkoztam, max korrektorral). Még keresem az igazit, ezért idén nyáron mást próbálok ki, de 4 csillagot simán megérdemel, szerintem a száraz bőrűek imádni fogják.

Alverde Naturschön Reinigungsmilch

Alverde Naturschön Reinigungsmilch
2019. február 26.

Sajnos csalódás :( Nagyon tetszett a csomagolás, talán első arctisztítók egyike, ami nem műanyagban van (ezért jár 1 csillag), az is hogy natúr és persze rákukkoltam az itteni véleményekre is vegyes volt de összesen akkor 4,5 csillagnál járt, nem is olyan drága (a natúrkozmetikumok nagyrésze sajnos túl van árazva) na mondom legyen.
Elég erős gyógynövény szaga van, de engem nem zavart, inkább ez mint vmi mű édes kence, meg lehet szokni, meg így tényleg elhiszem hogy natúr cucc.
Nagyon szépen tisztít az tény (kíváncsiságból átfutottam utána micellás vízzel nem volt semmi a vattán ezért szintén jár 1 csillag) és nincs az a szárító húzódó érzés, mint a legtöbb zsíros bőrre való dolognál amik már túlszárítanak. Kicsit fura volt de mintha maradt volna plusz egy réteg a bőrömön, olvastam is sokszor már hogy ennek amúgy így kell lennie mert így nem indul be a további faggyú termelése (ami a koppra lemattítás esetén igen) meg gondoltam türelmes leszek várjuk ki a végét. Kb kicsit kevesebb mint felét használtam el és kipattogott az arcom, ráadásul ezek a fájdalmas gyulladt pattanások lettek, ahogy visszaálltam a régi arctisztítómra elkezdett megnyugodni az arcom és lementek a pattik is szóval tuti ez volt a ludas.
A szememet is csípte pedig arctisztítónak használtam nem pedig sminklemosónak, (mint sokan az előttem szólók), de öblítéskor ha odacsorgott nem tudtam elkerülni csukott szemmel sem.
A sminkeléskor kezemre került sminket viszont jobban lehozza, mint egy szappanos kézmosás, talán erre, meg ecsetek tisztítására el tudom használni. Meg az adagoló üveg tuti jó lesz vmire még azt nem fogom eldobni. De sajnos ennyi a pozitívum semmi több :-(

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2019. január 26.

A száraz bőrt csípi, a zsíros részeken meg csak ront a helyzeten, a szaga sem jó, egy himalayatól azért többet vártam. Normál bőrnek jó szinten tartás estére, de kombináltnak a fent leírtak miatt nem. Néha előkerül a szekrényemből, jobb mint a semmi alapon de nem újra vevős.

1 ÖSSZETEVŐ