orsesz

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2020. január 11.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg, és végre egyszer nem csalódtam (mert általában ami mindenkinek bejön az nekem biztos nem). Bitang hosszú pillákat csinál (tudom ez nyilván a genetikán is múlik, mert nekem hosszú pilláim vannak, csak szőke és nem látszik XD). Egész nap tart, nem kenődik el, viszont könnyű lemosni is. Az inci is rendben van, semmi alkohol/illatanyag/egyéb szemirritáló tényező nincs benne. Az ára is rendben van. A kefe kialakítása is tetszik, bár nem tökéletes, mert néha picit több festéket vesz fel, de akkor csak lehúzom és kész, aki kicsit is jártas az alap sminkelésben az meg tudja oldani a felvitelét. Igazából semmi sem szól ellene, újravevős.

Update: A csoda nem tartott sokáig, levonok egy csillagot. Kb egy hét után nagyon sűrű csomós lett emiatt az amúgy is sok festéket felvevő kefe még többet vesz fel. A keféjét 649x lehúzgálva el lehet használni, de újravenni nem fogom.

Trend It Up Ultra Black Liquid Szemhéjtus

Trend It Up Ultra Black Liquid Szemhéjtus
2020. január 11.

Kedvenc szemhéjtusom!! Imádom!! Tetszik az ecsete, könnyű vele bánni, szép vékony és FEKETE vonalat lehet vele húzni, nem kenődik, a nap végén lemosáskor is olyan mint mikor felkentem, de ettől függetlenül az eltávolítása nem okoz gondot. A szemem sem irritálja, korrekt összetevők és az ára is szinte semmi. Újra fogom venni :)

Lovely Lash Extension Szempillaspirál

Lovely Lash Extension Szempillaspirál
2019. december 5.

Az egyik barátnőm ajánlotta, ő is vmi youtubernél látta, hogy ez vmi nagyon klassz filléres cucc. Tényleg szépen kiemeli a pillákat ezt nem vitatom, magam is meglepődtem, de nagyon könnyen maszatolódik, 1-2 óra múlva már lepereg a szemem alá és panda effekt van. Nyilván nem vártam csodát egy 700 Ft-os terméktől, egy próbát megért, elhasználtam, de többször nem veszem meg. Van ennél jobb spirál is a piacon, ráadásul olyan ami nem tartalmaz kőolajszármazékot mint ez.

2 ÖSSZETEVŐ