orsesz

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Naturschön Reinigungsmilch

Alverde Naturschön Reinigungsmilch
2019. február 26.

Sajnos csalódás :( Nagyon tetszett a csomagolás, talán első arctisztítók egyike, ami nem műanyagban van (ezért jár 1 csillag), az is hogy natúr és persze rákukkoltam az itteni véleményekre is vegyes volt de összesen akkor 4,5 csillagnál járt, nem is olyan drága (a natúrkozmetikumok nagyrésze sajnos túl van árazva) na mondom legyen.
Elég erős gyógynövény szaga van, de engem nem zavart, inkább ez mint vmi mű édes kence, meg lehet szokni, meg így tényleg elhiszem hogy natúr cucc.
Nagyon szépen tisztít az tény (kíváncsiságból átfutottam utána micellás vízzel nem volt semmi a vattán ezért szintén jár 1 csillag) és nincs az a szárító húzódó érzés, mint a legtöbb zsíros bőrre való dolognál amik már túlszárítanak. Kicsit fura volt de mintha maradt volna plusz egy réteg a bőrömön, olvastam is sokszor már hogy ennek amúgy így kell lennie mert így nem indul be a további faggyú termelése (ami a koppra lemattítás esetén igen) meg gondoltam türelmes leszek várjuk ki a végét. Kb kicsit kevesebb mint felét használtam el és kipattogott az arcom, ráadásul ezek a fájdalmas gyulladt pattanások lettek, ahogy visszaálltam a régi arctisztítómra elkezdett megnyugodni az arcom és lementek a pattik is szóval tuti ez volt a ludas.
A szememet is csípte pedig arctisztítónak használtam nem pedig sminklemosónak, (mint sokan az előttem szólók), de öblítéskor ha odacsorgott nem tudtam elkerülni csukott szemmel sem.
A sminkeléskor kezemre került sminket viszont jobban lehozza, mint egy szappanos kézmosás, talán erre, meg ecsetek tisztítására el tudom használni. Meg az adagoló üveg tuti jó lesz vmire még azt nem fogom eldobni. De sajnos ennyi a pozitívum semmi több :-(

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2019. január 26.

A száraz bőrt csípi, a zsíros részeken meg csak ront a helyzeten, a szaga sem jó, egy himalayatól azért többet vártam. Normál bőrnek jó szinten tartás estére, de kombináltnak a fent leírtak miatt nem. Néha előkerül a szekrényemből, jobb mint a semmi alapon de nem újra vevős.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2019. január 26.

A 470-es árnyalat van meg nekem, ami nagyon jó szín és egész jól fenn is marad. A kolléganők is dicsérték, nem is akarták elhinni, hogy ez egy dm saját márkása, nem pedig valami drága felhypeolt termék. Ennyi pénzért ilyen incivel és színválasztékkal szinte ajándék, de eléggé szárít, ezért nagyon kell mellé hidratálni is, ez az egy hibája van.

1 ÖSSZETEVŐ