orsesz

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

PomPom Tavaszi Megújulás Tisztító Arcpakolás

PomPom Tavaszi Megújulás Tisztító Arcpakolás
2020. október 28.

Kellemes állagú és illatú és elég testes maszk.
Bár van egy film réteg szerű (de nem fullasztó) érzete mind felvitelkor, mind lemosáskor, emiatt nem is fűztem hozzá nagy reményeket, de ez ne tévesszen meg senkit, nincs fénylő bőr utána, mégis matt az eredmény, ezen magam is meglepődtem!
Nincs húzódó, csikorgós érzés mint mondjuk egy por alapú agyagos maszk esetében, ez után már hidratálót nem szoktam használni, mivel az arcom puha és táplált lesz, nincs rá szükség, lényegében harmonizál, ahogy ígéri.

Napvirág Szilárd Sampon Zsíros Hajra

Napvirág Szilárd Sampon Zsíros Hajra
2020. október 28.

A használat utáni végeredmény tetszik: puha könnyen kezelhető, fényes a hajam, próbáltam balzsam nélkül is, úgy is hasonlóan jó az eredmény. A fejbőröm is szereti, nem szárít nem az a csikorgós érzés van mint egy samponnál. Tovább nem bírja vele a hajam mint más termékkel, de nem is kell gyakrabban mosni. Az illata számomra kellemesen semleges.
A használat maga viszont nekem macerásabb az eddig használt szilárd samponokhoz képest, az nem lenne gond, hogy nem igazán habzik, mert aki sls mentes termékeket használ, azt ez már nem éri váratlanul, viszont számomra fura ahogy érzem a kis csalánpor szemcséket a hajamon, arról nem is beszélve hogy kb az 4.- 5. használat után széttört 3 darabba, minden további használhatnál további kis apró darabokra esett szét, ami még inkább megnehezíti a használatát, sem kézben sem hajon nem lehet habosítani. Derékig érő hajamat mindig 2x szoktam mosni, de így van hogy 3x is át kell mennem rajta a kisebb darabkákkal.
Az ára szerintem amúgy nem lenne vészes, mert ha nem törne, nem mállana, akkor szerintem egész sokáig kitartana, így viszont már drágállom.
Tipp: talán kis szappanzsákban működhet kis darabkákkal is, de úgy nem próbáltam, mert csak egy van belőle és abban a fürdős szappanom van.

PomPom Beduin Tevetejes Natúr Szappan Mangóvajjal

PomPom Beduin Tevetejes Natúr Szappan Mangóvajjal
2020. szeptember 6.

Online rendelés hátránya, hogy nem tudod megfogdosni, szagolgatni a termékeket, épp ezért bár tetszett nagyon a termékleírás és az összetevők is, de nem tudtam, hogy az illat tetszeni fog-e ezért első körben csak minit rendeltem.
Az illat ugyan nem tart örökké de minimálisan érződik a bőrön tusolás után. Erősebb fűszeresebb citrusos illata van pompom viszonylatban is a magaméban is (a semlegesebb illatú szappanokat szoktam preferálni) de nem tolakodóan. Annak ellenére, hogy nem tudtam megszagolni és lutrira rendeltem, ez a szappan rögtön szerelem volt, pikk pakk el is használtam, ma vettem át a már normál méretű utánpótlást a futártól.
Hogy az illat mellett a belbecsről is beszéljek: jó a habzása, nem málik, nem törik, nem szárítja a bőrt, puha érzet marad utána. Összességében nekem nagyon bejött ez a szappan biztos fogok még rendelni belőle :)

3 ÖSSZETEVŐ