orsesz

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Eveline Cosmetics Natural Aloe Vera Gel 99%

Eveline Cosmetics Natural Aloe Vera Gel 99%
2024. március 28.

Szerintem szuper termék. Először a barátnőmnél aludtam és akkor próbáltam ki, szinte kivasalta az arcom, nem látszott rajta az átbulizott este nyoma. 😄

Utána beszereztem magamnak is, nagyon megszerettem. Kombinált bőröm van, az orcáim szárazak, a T-zóna zsíros, néha 1-2 patti is kijön pl mensi idején.

Szerencsére itt jön a varázslat: ezt a csoda kencét pillanatok alatt beszippantotta az arcom, a T-zónában sem dobta ki a bőröm magából, nem fényesedett át.

Egységes sima bőrképet ad a BB krém is szebben terül utána, jobb így sminkelni.

A homlokomon már 1,5 hete ott volt egy kinyomhatatlan fájó pattanás, teafaolaj se vitte le, miután ezzel elkezdtem kenni az arcom, már első használat után lement a pirosság és nem fájt, 2 napi használat után teljesen elmúlt a patti.

Mivel most tavasszal kezdtem használni, nem tudom mennyire lenne elég télen, de szerintem akkor egy testesebb krém vagy szérum előtt tenném fel, viszont a nyári melegben meg szerintem önmagában elég lesz, egy könnyed hidratálónak, illetve napégésre is szuper lehet, mert kellemes hűs érzete van felvitelkor.

Tekintve, hogy elég nagy tubus, szerintem sokáig kitart majd, 2299 Ft-ért is bőven megéri.

Isana Hair 6In1 Rose Dream Hajolaj Spray

Isana Hair 6In1 Rose Dream Hajolaj Spray
2024. március 28.

Meglepve olvasom a megosztó véleményeket, jöttem felpontozni, nekem szuperül bevált. Végre egy olyan hajápoló amiben nincs szilikon de nem egy olajos tocsogó valami, ami elnehezíti és összetapasztja a hajvégeket. Könnyű vele a fésülködés, nem csak nedves, de száraz hajra is jó fújni. Az illata is tetszik, de az hamar elillan, nem sokáig érezni a hajon, de nem is parfümnek árulják, szóval ezért nem vonok pontot. A csomagolása már változott, de az ára még mindig baráti, szerintem jó kis termék!

Biobaza Flower Romance 3 az 1-ben Tusológél Csipkebogyóval, Bazsarózsával és Rózsával

2024. február 11.

A műanyag flakon halmozásának elkerülése érdekében, többnyire szappannal vagy szilárd tusfürdővel fürdök, de évente 1-2x elcsábulok, az olykor nálunk alvó vendégek miatt szoktam néha venni folyékonyat.

Nekem bejött ez a tusfürdő, kellemes, virágos, púderes, de nem tolakodó illata van, a bőrt nem szárítja.

Pumpás kiszerelése miatt könnyű adagolni, viszonylag sokáig kitart.

Tusfürdőkhöz képest picit drága, de az általam preferált szappanok is kb ezen az áron mozognak, szóval belefér kategória.

Update: többször is visszatértem hozzá, nagyon megszerettem. Ha lenne szilárd tusfürdős változata is, még szuperebb lenne.

3 ÖSSZETEVŐ

VegeKeratin Kockázat: