orsesz

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Olivia Körömvirág Fürdőtej

Olivia Körömvirág Fürdőtej
2022. január 11.

Nagyon jó az illata, egyszerre citrusos, virágos és picit púderes ☺️ Továbbá mindig olyan pihi-puhi a bőröm tőle, de a fürdőbombákkal ellentétben nem rakódik úgy le a kádra (bár engem az sem zavar, így is úgy is kell takarítani, de gondoltam vkinek hátha szempont).
Kevés is elég belőle és az inci sincs túlgondolva, egyszerű, de nagyszerű.

Újra fogom venni és kipróbálom más illattal is.

PomPom BB Fényvédő Arckrém

PomPom BB Fényvédő Arckrém
2022. január 2.

Update: szezonális krémként 5*

Azóta is ez a kedvenc őszi-téli-kora tavaszi BB krémem, kombinált bőrömre, nyáron mást használok, amiben magasabb fényvédő faktor van és amivel púder nélkül mattabb a végeredmény, mert akkor ez sajna kicsit zsíros nekem és fénylik a T-zóna, de a hidegebb időszakban púder meg minden egyéb nélkül matt a bőrömön és az orcáim se szárazak. Számtalanszor újra vettem már és még fogom is :)

2020. Május 13. 4*

Szerintem az eddigi legjobb bb krém a piacon amivel találkoztam, végre vmi, ami nem nehéz zsíros érzetű.
Ezen kívül, nekem kb minden márka bb krémje sötét és bevallom emiatt is aggódtam, hogy a medium sok lesz, de ha véknyan viszem fel (nem is kell sok belőle) akkor szépen egybeolvad a bőröm színével. A fedése nem alapozó szintű, amit mivel nem is az, nem várom el tőle, egy egységes egészséges arcszínt ad, amivel már ki merek menni utcára (szerencsére nem vagyok pattanásos, azokat nem tudom fedné-e). Kombinált bőröm miatt, nekem a t-zóna mindig is kényesebb volt, a nap végére már előfordul, hogy fénylik a homlokom, de egyébként nem zsírosabb tőle a bőröm, mint nélküle. Fehér bőrűként kiemelném a fényvédelmet is, tetszik hogy nem kell plusz egy krémet még magamra kenni, király a pumpás kiszerelés, ráadásul sokáig elég, összességében szerintem jó termék és nem is drága. :)

Morgan's Luxury Beard Cream Szakállkrém

Morgan's Luxury Beard Cream Szakállkrém
2022. január 2.

Évek óta nagy kedvenc ez a krém!
A férjemnek mindig ezt tette fel a borbélya, én legnagyobb örömömre, mert totál odáig vagyok az illatától. Egyik évben Karácsony előtt be is mentem a szalonba, hogy egy szakáll krémet szeretnék, de semmit nem tudtam, róla, csak az illatot ismertem. Megszagoltattak velem 1-2 tégelyt és rögtön meg is lett a kicsike, azóta is mindig van belőle itthon sosem hagyjuk elfogyni, bár sokáig elég, évi 1x kell venni, ez nyilván függ a szakáll hosszától, dússágától, (neki elég dús, a teljes arcán van szakáll, de nem hosszú, az állán van picit csúcsosra hagyva, kb 5-6 cm).

És hogy jöjjön a férfi tapasztalat is: van már neki minden féle szakáll kencéje itthon, szakáll olaj, pomádé stb, de a zsíros olajos dolgokat nem szereti felkenni a rohanós mindennapokban, pláne az utóbbi 1-2 év maszkos időszakában. Ez a krém viszont könnyű állagú, hamar beszívódik és puhítja a szakállát, akár egy olaj, de mégsem hagy zsíros érzetet. Az illata neki is tetszik emellé már parfümöt nem is kell fúj, az illata kellemes, de nem tolakodó, fiatalos, férfias illat.

3 ÖSSZETEVŐ