Orsi0401

Regisztráció dátuma: 2016. június 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. június 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Colgate Plax Herbal Fresh Szájvíz

Colgate Plax Herbal Fresh Szájvíz
2019. november 23.

Öröm használni, annyira finom az íze 😊 mintha az ember az Elizabeth Arden Green Tea-t kortyolgatná, nagyon szeretem 😊

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour
2019. október 22.

Nem gondoltam, hogy lesz valaha olyan termék, amiről ilyen lesújtó véleménnyel leszek, hiszen elvileg szakemberek készítik őket....de ez vmi borzalom. A színe lett volna az egyetlen pozitívum, ha hordható lenne, de annyira ragad, mintha ragasztóval kentem volna be a számat. Próbáltam mindenhogy, de kifogott rajtam. Sajnos pénzkidobás volt.

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
2019. október 20.
(!)

Első illatolásra nem túl jellegzetes, nem tolakodó, inkább szerény, visszafogott édeskés citrusos virágillata van, kókuszt egyáltalán nem érzek benne sajnos. Állagra kicsit fura, csúszós zselészerű, én magam is eléggé csúszós lettem tőle, mikor habfürdőnek is használtam, vigyázni is kellett a kádból kiszállásnál 😊 A habzása visszafogott, de nem zavaró, kellemes vele fürödni, egész megkedveltem ezt a csúszós érzetet 😊 Irritációt nem okozott, nem vettem észre, hogy szárított volna eddig, kellemesen selymes utána a bőröm. Az ára kicsit húzósnak tűnik, de 500 millis, tehát dupla akkora, mint az átlagos tusfürdők. Nagy masszív flakon, de kellemes, szép a design. Ha elfogy egy távoli jövőben, egy másik illattal szívesen megpróbálkozok majd, bár számomra jobb egy kisebb kiszerelés, mert szeretek gyakrabban kipróbálni újabb illatokat, termékeket. (Tesztelésre kaptam 😊)