Orsi114

Regisztráció dátuma: 2019. május 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Young Active Clear Arclemosó Krém

Isana Young Active Clear Arclemosó Krém
2020. január 8.

Az árához képest jól teljesít, de csodát nem kell várni tőle. Szembe nem kerülhet, így a szempillaspirált és az esetleges szemöldököt előtte le kell mosni. (Megpróbáltam 🙈🤣 csípett és a vízálló festékkel nem bír) Az alapozó, BB krém, naptej lejön vele, tisztának érzem a bőröm. A pórusokat tisztítja, ezáltal halványítja is, de el nem tünteti. Eléggé húzódik utána a bőröm, de amúgy is hidratálóm mindig, így ez nálam nem jelentett hátrányt.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. december 18.

Kb 1,5 éve használom minden nap. Néhányszor próbáltam boltban kapható termékkel helyettesíteni ("csak" hyaluronsav, mi bajunk lehet :D ), de nem lehetett... Jól hidratál, sokkal ellenállóbb lett a bőröm és feleannyira sem zsírosodik. Télen csak éjszakára használom, félek, hogy a hidegben kárt tenne a bőrömben, tavasztól őszig viszont a reggeli és az esti rutinom alap eleme. Önmagában nem csodaszer, de minden más követő terméknek felerősíti a hatását.

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Aloe Verával

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Aloe Verával
2019. december 18.

Néhány napja használom csak, előtte Biodermát vettem. Olcsóbb alternatívát kerestem és szerintem meg is találtam. :) Lassabban hozza le a szempillaspirált, mint a prémium kategóriás, de megbirkózik vele. Két vattakorongra teszek belőle és kb 10-15 mp-re a csukott szememre teszem, így utána már csak néhány törlés és lent is van, a maradék a szemöldökömre elég. Az arcomra csak BB krémet kenek, azt - nem meglepő módodn :D - egy pillanat alatt leszedi, friss érzeted ad, nem szükséges öblíteni. Kicsit sem irritál.