orsi22

Regisztráció dátuma: 2016. február 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2020. március 31.

Extra csoki barnára volt festve a mogyoróbarna hajam és már ráuntam, szóval gondoltam kipróbálom ezt és leszedem az ét csokit a hajamról :D szépen leszedte, annyi, hogy kicsit rókás vöröses barna lettem :D nem az eredeti, de legalább már nem sötétes a hajam. Szerencsére egyáltalán nem roncsolta a hajam, viszont, az hogy nem eredeti színt kaptam hanem egy vörös-barnát és a szaga konkrétan trágya szagú, istálló.. szörnyű, de kimosás után is :D szóval nagyon remélem, hogy kifog nemsoká illanni, mert durva. Amúgy nekem kifejezetten puha lett a hajam tőle :D

Up: visszajöttem 1 nap után levonni tőle még 1 csillagot a szaga miatt, förtelem.. azóta is érzem és a párnám, törölközőm sőt még a felső is átvette ezt a gusztustalan hányás szagot.. nem tudom mikor múlik el, de kibírhatatlan
Up2: elég sok idő eltelt már azóta (kb3 hónap) és komolyan mondom nekem még mindig érződik minimálisan ez a bűz a hajamban.. de csak ha vizes, vagy víz éri egy kicsit egyből érezni..

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2020. január 26.

Sok kis jó vélemény.. kár, hogy nem vált be.. kb 5-10x használtam többször adtam neki esélyt de hiába.. nekem korpásodást okoz, azért a 2 csillag, mert puha lesz tőle a hajam.. a többi jó tulajdonságát, meg észre se vehettem a kellemetlenséget okozása miatt

Revlon Flex Oily Hair Shampoo

Revlon Flex Oily Hair Shampoo
2020. január 25.

Hát én direkt zsíros hajra vettem.. több mint fele megmaradt, ezt még zsíros edények elmosására se lenne jó nem hogy a hajamra :D borzasztó.. korpásodást okoz :(