orsi333

Regisztráció dátuma: 2011. december 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Sensibio D.S.+ Anti-Récidive Krém

Bioderma Sensibio D.S.+ Anti-Récidive Krém
2014. december 2.

Szeborreával küzdök, az ekcémás foltjaimra vettem ezt a krémet. Hát nem is tudom.
Igazából a bőrt tényleg nyugtatja és a viszketést megszünteti, de amúgy se nem hidratál se semmi. A hámlásokkal nem tesz semmit.
Fura állagú, felkenve olyan vizesen terül, viszont ahhoz képest hogy semmit se hidratál, ragacsos érzést hagy a bőrön.

Nekem mitesszert nem okozott.

Igazából ez a krém nem csinál semmit. Pedig nagyon akartam, hogy történjen valami, amikor felkentem. :(

Manhattan Trio Effect Pirosító

Manhattan Trio Effect Pirosító
2014. december 2.

Imádom! Jól pigmentált, nem okoz mitesszereket, és pont a 3 kedvenc színem van egy palettán. :)

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2014. december 2.

Kölcsönbe kaptam egy tubussal a legvilágosabb árnyalatból, de nekem valahogy nem jött be. A színe miatt próbáltam ki, mert elég világosnak tűnt.

1. A színét tekintve tetszett, hogy nagyon világos, szerintem a vámpírfehér bőrűek simán használhatják. A szín tónusa olyan semlegesnek tűnt, se nem rózsaszínes, se nem sárgás. Az én bőröm alaptónusa inkább rózsaszínes, de nem ütött el tőle. Úgyhogy a színét tekintve öt pont.

2.Ahhoz képest, hogy a tubosból kinyomva mennyire sűrűnek tűnik, fedni nem fed. Mondjuk a BB krém nem is erre való.

3. Beledolgozni valahogy nem sikerült a bőrömbe, kenés közben inkább összetúrósodott. Minél többet kentem belőle, annál inkább összeállt a bőröm felszínén.

4. Beleül a ráncokba és bőrhibákba. :O

5. Száraz bőrűeknek NO GO. Rettenetesen szárít és nagyon matt. Zsíros bőrön viszont tuti jó lehet.

Nem akarom nagyon lehúzni ezt a krémet, úgyhogy adok neki 3 pontot, mert igazából nem is az én bőrömnek való, a színe tök jó (falfehérkék is használhatják), és lehet rosszul is használtam. (lejjebb olvastam, hogy nedves szivaccsal jól eloszlatható)