orsii9521

Regisztráció dátuma: 2014. március 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2016. október 25.

nagyon szeretem, isteni édes, valóban nem egy kifinomult illat de nekem a boltban annyira megtetszett hogy nem tudtam ott hagyni :) ráadásul annyira brutál tartós, hogy ruhára fújva még másnap is bőven lehet érezni, de a bőrömön is 12 óra elteltével még mindig ott van. imádom :)

L'Oreal Paris Elseve Fibralogy Air Szárazsampon

L'Oreal Paris Elseve Fibralogy Air Szárazsampon
2016. október 18.

Ugyanannyi, sőt valahol még drágább is mint a batiste és még 50ml-vel kevesebb termék is van benne, szóval ha nem
lett volna az 50%os glamour kupon biztos nem vetem volna meg, de gondoltam egy próbát megér mert ha jó akkor szépen be lehetne belőle tárazni a kuponos napokon. De sajnos egyátalán nem vált be, egy tonnányit rá kell fújnom a hajamra hogy látszódjon valami és még akkor ae olyan mint a Batiste amiből csak éppenhogy egy kicsi kell és máris frissnek látszik a hajam. Erre még rá kellett segítenem hintőporral mert konkrétan úgyanúgy nézett ki a hajam, mintha nem is használtam volna. Az illata jó de ennyi.

ColourPop Brow Pencil

ColourPop Brow Pencil
2016. október 10.

Nagyon vágytam már egy olyan szemöldökceruzát amit nem kell faragni, hanem automata , olyasmi mint az ABH brow wiz, de őszintén szólva nem akartam annyi pénzt kiadni egy szemöldökceruzára, úgyhogy amikor pár hete a Colourpop-nál a szállítás 5 dolcsi volt mindenhova ő is becsúszott a kosaramba Bangin' Brunette árnyalatban. Először egy kicsit féltem, hogy túl sötét lesz de szerencsére tökéletes lett, ha csak kicsit nyomjuk rá a terméket a szemöldökre nagyon szép természetes eredményt lehet vele elérni, szinte olyan mintha igazi szőrszálak lennének, mivel olyan kis pici a feje, könnyű vele precízen dolgozni. A másik végén van egy tök jó fésű, semmi extra de nagyon hasznos. Arra még figyelni kell hogy vissza nem lehet tekerni a terméket, szóval mindig csak annyira tekerjük ki amennyit akkor elhasználunk. Ezenkívül semmi negatívumot nem tudok felhozni, illetve csak annyit hogy alapból elég borsos a szállítási költség de amikor legközelebb megint lesz ilyen akció mindenképpen rendelek még, mert még sajnos az itthoni drogériák polcain nem találkoztam automata szemöldökcerurával, pedig én ilyennel sokkal szívesebben dolgozok és szerintem sokkal könnyebb is ráadásul nem kell folyamatosan hegyezni :) Csak ajánlani tudom a kicsikét :)