orsipanka

Regisztráció dátuma: 2013. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Pupa Active Light Highlighting Concealer

Pupa Active Light Highlighting Concealer
2019. augusztus 15.

Életem első korrektora. Az eladók ezt ajánlották, mert nem használok alapozót-BB krémet, és az erősebb fedésű korrektor anélkül túl feltűnő lenne. Vásárlás előtt felkentem a boltban az egyik szemem alá, de nem vettem észre különbséget. Viszont amikor kicsit később máshol tükörbe néztem, látható volt a különbség, így visszamentem és megvettem. Ez egy gyenge fedésű korrektor, nem irritál, nem folyik le, könnyen eldolgozható ujjal is. Főleg a szemem alá használom, de szemhéjpúder-alapként tökéletesen működik. Azoknak ajánlom, akiknek nincsenek nagyon sötét karikái, vagy csak ismerkedik a korrektorral, ezzel nem lehet nagyot hibázni. Nem rossz, de a teljes árát sokallom érte.

Star Nature EDT Banán Illatú

Star Nature EDT Banán Illatú
2019. június 4.

Szúrós mű-banán szagú, szerencsére nem tartós.

alouette Nedves Toalettpapír Sheavaj-Illattal

alouette Nedves Toalettpapír Sheavaj-Illattal
2019. május 28.

Az újabb kiszerelését vettem meg, az 50 db-osat. A kendőt jó érzés használni, jól tisztít, kellemes illata van. Viszont a csomagolásával egyáltalán nem vagyok megelégedve. Amikor tele van a tasak, nehéz kiszedni a kendőket, egyszerre több is kijön és többször elszakadnak. Mire a tasak feléhez értem a lezáró műanyag teljesen levált és nem lehet már visszazárni rendesen, be fognak száradni. Szerintem azért nem ér dupla annyit, mint a kamillás társa.