orsipanka

Regisztráció dátuma: 2013. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Isana Mango Exotic Folyékony Szappan

Isana Mango Exotic Folyékony Szappan
2020. április 7.

Hú, én leszek az első aki lepontozza ezt a szappant. Pedig szeretem az Isana folyékony szappanokat és a mangó illatú termékeket is, viszont ennek az illata inkább dinnyére vagy sárgadinnyére emlékeztet, de semmiképp sem a mangóra. Olcsó, nagyon tetszik a csomagolása, a kezet megtisztítja, bár kicsit szárít. Amikor megvettem, azt vártam, hogy a kedvencem legyen, nem rossz, de valahogy nekem nem az igazi, sokkal jobbra számítottam.

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2020. április 6.

Alapvetően nem szeretem az ennyire édes illatokat. De most pont elfogyott az előző illatom és a válság-bizonytalanság miatt nem akartam nagyon költekezni, és még maradt egy ilyenem régebbről, így elkezdtem ezt használni. A többi SN illatnál sokkal tartósabb. Ez a gyerekes illat szokott mostanában vidámságot csempészni a napjaimba. Valószínűleg rá fogok unni, de egyelőre tetszik.

CV Cadea Vera Young Aktívszenes Mitesszer Elleni Orrtapasz

CV Cadea Vera Young Aktívszenes Mitesszer Elleni Orrtapasz
2020. március 13.

Előtte a márka sima mitesszer tapaszát használtam, de alig szedett ki pár mitesszert, gondoltam váltok. Havonta használom, csak az orromra. Az előzőnél egy kicsit több mitesszert szedett ki, de még mindig nem éreztem elég hatékonynak. Egyik este viszont magamon felejtettem és csak 30-40 perc után szedtem le (a csomagoláson 10-15 percet javasolnak), így végre kiszedett annyi mitesszert, hogy azt mondjam, megéri használni. Viszont a mitesszerek helyén napokig lyukak tátonganak, így szebb sem lett az orrom.