orsisro

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2018. november 21.

Használtam már a Freedom és a nyx pomadeját is, amíg arra jutottam megvásárlom ezt a terméket. Taupe árnyalata van meg, ami szerintem meglepően sötét, de szerencsére nekem tökéletes (sötét szőke vagy világos barna felül a hajam, ami világos szőkébe megy át). Az elején a freedom és a nyx pomade is hasonlóképpen működött, aztán szépen észrevétlenül elkezdtek beszáradni, nagyon kíváncsi vagyok ez is így jár-e. Egyelőre 5 csillagosan teljesít, remélem hosszútávon is és nem kell idő előtt kidobnom, olcsóbb versenytársainál eddig jobbnak tűnik.

UPDATE: Továbbra is szeretem, de ennek legfőbb oka a tökéletes szín, egyébként ez is ugyanúgy elkezdett beszáradni nagyon rövid időn belül, bár a száradt részt le lehet szedni és utána alatta megint mintha új lenne, de ez mégiscsak pazarlás. Lehetetlen idő előtt elhasználni, de még ígyis hosszú hónapokig kitart.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2018. november 19.

Tökéletes matt bőrképet nyújt púder nélkül is. Magasfedésű, gyorsan száradó, folyékonyabb állagú alapozó. Hosszabb napokra, alkalmakra a legjobb választás (minden olyan esetben, amikor hibanélküli bőrképre vágyunk tartósan). Kis hibája, hogy szárít nagyobb hibája, hogy nincs semmilyen adagolója.
Bőséges a színválaszték, bár ára elég magas, de érezhető a minőségbeli különbség is.

Benefit They're Real Szempillaspirál

Benefit They're Real Szempillaspirál
2018. november 19.

Felkenődök egyfolytában a szemöldököm alá, nem csinál rossz pillákat, de semmi extra. Összességében nem szívesen nyúlok hozzá, mert mindig a szemöldököm alatt végzi, ami nagyon kiábrándító.