orsisro

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Too Faced Natural Lust Eye Shadow Palette

Too Faced Natural Lust Eye Shadow Palette
2020. március 16.

SZERETEM! Szinte mindennap ehhez nyúlok, imádom a nude színeket és ebben a palettában van bőven, a napi hangulatomhoz tudok választani. Nem tetszik a csomagolása, az én ízlésemhez giccses. A színek jól kihasználhatóak, minősége, pigmentáltsága a legtöbbnek nagyon jó, de van egy-két kivétel amibe erősebben kell belemártani az ecsetet. Ha az összes többi palettám hirtelen eltűnne, se lenne probléma, amíg ő itt van velem.

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2020. március 16.

Bő a színválaszték, amit pozitívnak értékelek. Inkább zsírosodásra hajlamos bőrüeknek ajánlott használni , ugyanis nagyon matt, púder sem kell hozzá. Nagyon szépen oszlik el rajta akármilyen poralapú termék (bronzer, pirosító, highlighter). Viszont gyorsan szárad, emiatt gyorsan kell eldolgozni. Alkalomra tökéletes, tartós, viszont hétköznapra kezdem soknak érezni. Majdnem egy egész üvegcsével elhasználtam már, előtte DWt használtam, aminek akár az ikertesója is lehetne. Újra fogom venni, de csak alkalmakra szeretném használni, jelenleg valami lightosabbat keresek hétköznapokra.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2018. november 21.

Használtam már a Freedom és a nyx pomadeját is, amíg arra jutottam megvásárlom ezt a terméket. Taupe árnyalata van meg, ami szerintem meglepően sötét, de szerencsére nekem tökéletes (sötét szőke vagy világos barna felül a hajam, ami világos szőkébe megy át). Az elején a freedom és a nyx pomade is hasonlóképpen működött, aztán szépen észrevétlenül elkezdtek beszáradni, nagyon kíváncsi vagyok ez is így jár-e. Egyelőre 5 csillagosan teljesít, remélem hosszútávon is és nem kell idő előtt kidobnom, olcsóbb versenytársainál eddig jobbnak tűnik.

UPDATE: Továbbra is szeretem, de ennek legfőbb oka a tökéletes szín, egyébként ez is ugyanúgy elkezdett beszáradni nagyon rövid időn belül, bár a száradt részt le lehet szedni és utána alatta megint mintha új lenne, de ez mégiscsak pazarlás. Lehetetlen idő előtt elhasználni, de még ígyis hosszú hónapokig kitart.