orsoborso007

Regisztráció dátuma: 2012. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Paula's Choice Resist Daily Smoothing Treatment with 5% Alpha Hydroxy Acid

Paula's Choice Resist Daily Smoothing Treatment with 5% Alpha Hydroxy Acid
2014. január 6.

A szülést követően tele volt az arcom pigmentfoltokkal, májfoltokkal (brrr). A Suiskin hámlasztójával kezdtem, az már sokat segített, de az igazi javulás ennek és a rethinolos szérumnak a kombinációja hozta. Majdnem minden eltűnt, amitől már a hányinger kerülgetett reggelente, és a korrektorfogyasztásom is a minimumra csökkent. Plusz, egy jó pár évet letagadhatok. azért ez nem semmi!

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2014. január 6.

Pár hónapja használom rutinszerűen az 5%-os AHA mellett. A szülés utáni pigmentfoltjaim konkrétan eltűntek. A szám fölötti májfolt ( ezt is a fiamtól kaptam születése alkalmával), amitől rosszul voltam és állandóan korrektoroztam, úgy elhalványult, hogy a sima BB vagy alapozó is elfedi, de remélem ez is eltűnik még néhány hónapon belül. Arról nem is beszélve, hogy az arcom friss, szinte ránctalan és a barátnőim, kollégáim agyondicsérnek milyen jól nézek ki. Na szóval nekem bevált.
Ja és én használom néha nappal is, smink alá (pl eseményekre). Az arctisztítás után kenek fel egy picit, aztán hidratáló. Várok egy negyedórát és jöhet a smink. Nekem valahogy szebb lesz az eredmény.

Urban Decay Naked Basics Palette

Urban Decay Naked Basics Palette
2013. augusztus 19.

Szerelem, szerelem, szerelem ...
Vaciláltam a Naked 1-2 és e között, de azt gondolom jól döntöttem. A nagyobb palettáknál tuti nem használnám az összes színt, ennél a 5 árnyalatnál pedig nincs többre szükségem. Voltam vele dolgozni szolidan és buliban füstösen, szuper!
Talán még a Smoked tesójába fektetek be és kb. életem végéig letudtam a szemsminket :)

1 ÖSSZETEVŐ

Benzophenone-5 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott