Orsolya13

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2021. május 5.

Számomra ez a tökéletes kézkrém. Lassan két éve használom rendszeresen és nagyon bevált. Állandó ekcémával küzdök/küzdöttem és rengeteg ekcémára való krémet, gélt és mindenféle terméket kipróbáltam már. Amióta használom nem kellett szteroidos krémért nyúlnom, amiért nagyon hálás vagyok. Valamiért nekem szépen kordában tartja az ekcémát, folyamatos használat mellett nem is jön ki. Emellett nagyon jól hidratál és szépen rendbe teszi a kiszáradt bőrt.

Vichy Liftactiv Supreme Epidermic Filler Hialuronsavas Ránctalanító Szérum

Vichy Liftactiv Supreme Epidermic Filler Hialuronsavas Ránctalanító Szérum
2021. május 5.

Kb. két hete használom reggel és este a szem alatti területre és egy-két erősebb mimikai ráncra. Az arcbőröm puhább a használat után és az alapozó kevésbé ül be a ráncokba tőle - bár ezt egy primer is tudja -, estére pedig nem olyan meggyötört az arcom, mint mielőtt ezt használni kezdtem volna. Az előttem szólóhoz csatlakozva sajnos nekem is csíp helyenként a szérum, leginkább a szem alatt, valamint a nevetőráncok helyén kicsit ki is pirosodik tőle az arcbőröm, bár ezek még annyira nem zavaróak számomra. Ami viszont rettenetesen idegesítő az az "adagoló fej" (vagy nem tudom hogyan nevezzem) kialakítása, mert ezer év mire sikerül néhány cseppet kicsikarni belőle és ez a reggeli készülődésnél elég idegörlő folyamat. Ha pedig lecsavarom róla a fejet és a tenyerembe öntöm, sose sikerül a megfelelő mennyiséget eltalálnom és ezzel elvész a higiénikus csomagolás lényege is. Ár-érték arányában még nem vagyok meggyőzve, hogy megéri megvenni, talán ha egy-két hónap elteltével lényeges eredményt fogok tapasztalni.

Update: Most már lassan 2,5 hónapja használom majdnem minden reggel és időnként este és teljesen meg vagyok elégedve vele. Több, mint a fél üvegcse megvan még. A szemöldök ráncomon észrevehetően sokat halványított, valamint a nevető ráncokon is segített. Felkenéskor még mindig csíp kicsit, de mostanra már kibírható ez a kis irritáció, ami kb. 5-10 perc alatt el is múlik. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni.

Alpecin Hypo-Sensitiv Sampon

Alpecin Hypo-Sensitiv  Sampon
2018. október 20.

Nagy csalódás volt. Első két alkalommal úgy tűnt jó lesz, majd ugyanúgy elkezdett viszketni tőle a fejbőröm és hiába tettem a hajvégekre hajvégápolót teljesen kiszárította. Páromnak sose volt korpás a fejbőre, na ettől az lett. Valakinek biztos beválik ez a sampon, de annyi pénzért én többet vártam.

1 ÖSSZETEVŐ