Orsolya13

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Vichy Liftactiv Supreme Epidermic Filler Hialuronsavas Ránctalanító Szérum

Vichy Liftactiv Supreme Epidermic Filler Hialuronsavas Ránctalanító Szérum
2021. február 27.

Kb. két hete használom reggel és este a szem alatti területre és egy-két erősebb mimikai ráncra. Az arcbőröm puhább a használat után és az alapozó kevésbé ül be a ráncokba tőle - bár ezt egy primer is tudja -, estére pedig nem olyan meggyötört az arcom, mint mielőtt ezt használni kezdtem volna. Az előttem szólóhoz csatlakozva sajnos nekem is csíp helyenként a szérum, leginkább a szem alatt, valamint a nevetőráncok helyén kicsit ki is pirosodik tőle az arcbőröm, bár ezek még annyira nem zavaróak számomra. Ami viszont rettenetesen idegesítő az az "adagoló fej" (vagy nem tudom hogyan nevezzem) kialakítása, mert ezer év mire sikerül néhány cseppet kicsikarni belőle és ez a reggeli készülődésnél elég idegörlő folyamat. Ha pedig lecsavarom róla a fejet és a tenyerembe öntöm, sose sikerül a megfelelő mennyiséget eltalálnom és ezzel elvész a higiénikus csomagolás lényege is. Ár-érték arányában még nem vagyok meggyőzve, hogy megéri megvenni, talán ha egy-két hónap elteltével lényeges eredményt fogok tapasztalni.

Alpecin Hypo-Sensitiv Sampon

Alpecin Hypo-Sensitiv  Sampon
2018. október 20.

Nagy csalódás volt. Első két alkalommal úgy tűnt jó lesz, majd ugyanúgy elkezdett viszketni tőle a fejbőröm és hiába tettem a hajvégekre hajvégápolót teljesen kiszárította. Páromnak sose volt korpás a fejbőre, na ettől az lett. Valakinek biztos beválik ez a sampon, de annyi pénzért én többet vártam.

Natura Siberica Dúsító és Hidratáló Sampon Száraz Hajra (régi)

Natura Siberica Dúsító és Hidratáló Sampon Száraz Hajra (régi)
2018. június 24.

Szépek az összetevői, de sajnos csak ennyi pozitívumot tudok róla mondani. Nagyon kiszárítja a hajam és dúsabb sem lesz tőle (ritka ha valami dúsítja a hajam). Fésülésnél is borzalmas, tiszta gubanc lesz a hajam miután kimostam vele. Nekem nagy csalódás volt.

1 ÖSSZETEVŐ