Orsolya13

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Eucerin Ultra Sensitive Beruhigende Pflege

Eucerin Ultra Sensitive Beruhigende Pflege
2023. április 22.

Sajnos nem vált be ez a krém. Érzékeny a bőröm és a márka fényvédője alá kerestem hidratálót, gondoltam csak jobban kijönnek egymással egyazon márka két krémje, de az államon, a szám körül és az orcáimon apró pici piros pöttyöket okozott. A fényvédőt már máskor is használtam ebből gondolom, hogy vagy együtt nem működtek jól, vagy ez a krém egyedül. A fentieket leszámítva a bőröm jól hidratálta, kevés is elég volt belőle, talán kicsit nehezebben szívódott be a homlokomon, ott ragadós maradt.

Lisa Eldridge Make Up Elevated Glow Highlighter

Lisa Eldridge Make Up Elevated Glow Highlighter
2023. március 11.

Crystal Nebula árnyalatban van meg. Egy-két éve használom alapozó fölé, egy-egy pöttyintésnyit ecsettel vagy szivaccsal eloszlatva. Világos bőröm van kicsit sárgás tónussal, amihez jól passzol ez a highlighter. Leírása szerint pezsgő árnyalata van, az én bőrömön kicsit arany beütéssel. Napfényben szép, egyenletes fényt ad, tartós, egy teljes napot kibír, illetve sokáig elég. Sokkal szebb összképet ad vele a sminkem.

Lisa Eldridge Make Up The Foundation

Lisa Eldridge Make Up The Foundation
2023. március 11.

Amióta megjelent, ezt az alapozót használom. Minták alapján a 9-es árnyalattal kezdtem, aztán végül az 5-ös árnyalat lett a befutó. Sajnos a színminták hamar készlethiányosak lesznek, de az ügyfélszolgálaton dolgozók nagyon kedvesek és segítőkészek, így pédául kaptam ingyenes mintát két árnyalatból is. Időbe telt míg kitapasztaltam, melyik hidratálóval és fényvédővel működik jól együtt, hogy mivel vigyem fel és, hogyan rétegezzem. Kicsit testebb hidratáló fölött nem ül bele a ráncaimba, illetve egy tömörebb nagyobb fejű alapozóecsettel szépen el lehet oszlatni arcon, de például én a márka 1-es számú ecsetével sokkal szebb eredményt tudok elérni homlokon, mint más ecsettel. Könnyű textúrája van, nem nehezíti el a bőrt, egyenletes, természetes hatású, egységes végeredményt ad, akinek nincs sok/ vagy egyáltalán nincs bőrhibája annak ez egy tökéletes alapozó lehet. Akinek van mit elfedni, illetve karikás a szeme alatt (mint nekem), annak ez az alapozó kicsit melósabb, időigényesebb lesz. A problémásabb területekre való felvitel után, a teljes arcom alapozom, majd visszatérve a még látható hibákra, ott újra felviszem és eldolgozom. Így viszonylag több időt vesz igénybe a sminkelés, de a természetesebb eredmény miatt, illetve, hogy a mindenre is érzékeny bőröm nem irritálja, nekem megéri. Felvitelt követően, mintha beleolvadna a bőrbe. Egy teljes napot többé-kevésbé kibír, persze fixálással együtt, de szépen egyenletesen kopik, nem olyan szembetűnően. Annak aki maszkhatású fedést szeretne, nem ajánlom, viszont aki szereti, ha egy alapozó olyan hatást kelt, mintha nem is lenne a bőrön, az legalább annyira meg fogja kedvelni, mint amennyire én.

1 ÖSSZETEVŐ