Orsolya13

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Alpecin Hypo-Sensitiv Sampon

Alpecin Hypo-Sensitiv  Sampon
2018. október 20.

Nagy csalódás volt. Első két alkalommal úgy tűnt jó lesz, majd ugyanúgy elkezdett viszketni tőle a fejbőröm és hiába tettem a hajvégekre hajvégápolót teljesen kiszárította. Páromnak sose volt korpás a fejbőre, na ettől az lett. Valakinek biztos beválik ez a sampon, de annyi pénzért én többet vártam.

Natura Siberica Dúsító és Hidratáló Sampon Száraz Hajra (régi)

Natura Siberica Dúsító és Hidratáló Sampon Száraz Hajra (régi)
2018. június 24.

Szépek az összetevői, de sajnos csak ennyi pozitívumot tudok róla mondani. Nagyon kiszárítja a hajam és dúsabb sem lesz tőle (ritka ha valami dúsítja a hajam). Fésülésnél is borzalmas, tiszta gubanc lesz a hajam miután kimostam vele. Nekem nagy csalódás volt.

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával
2018. május 26.

Alumíniummentes dezodorok közül ez vált be a legjobban. Önmagában használom, mert ami spray dezodort használtam még hozzá pluszban, azzal nem jöttek ki jól és irritációt váltottak ki. Elég rohanósak a reggeleim és nem volt rá panaszom. Lehet egy hosszabb nap után ráférne egy újra kenés, de egy nyugis napot egy kis rohanással simán kibír. Várni kell, hogy megszáradjon, mert akkor a ruhán marad, de kb. 5 percet vesz ez igénybe. Az illata sokáig megmarad és szerintem egyáltalán nem tolakodó. 2 hónapja használom és eddig teljesen elégedett vagyok vele.

1 ÖSSZETEVŐ