orsolya72121

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2016. december 10.

Nekem egy nagy kedvencem ez a szemöldök púder:) Szemöldök formázás terén rengeteg terméket használtam már ( anastasia dipbrow pomade, szemöldök ceruzákól is nagyon sok félét, szemöldök spirált) de nekem a por vált be, mint legtermészetesebb szemöldök formázó. Nincsenek éles vonalak, inkább csak szinez, de egy kis korrektor segítségével lehet élesíteni a vonalakat is. Nos ez a púder ebben jó, viszont tényleg a sötétebb árnyalat már túl sötét mindenkinek, viszont matt barna szemhéjpúderként lehet hasznosítani. A világosabb szín az kellemes szürkés barna, viszont ezzel is lehet túlzásba esni és való igaz hogy a tartósságával vannak gondok:/ tehát egy buliba lehet nem a legjobb választás.. És kicsit talán foltoz, de ez lehet az én szemöldököm hibája is mert itt-ott kicsit hiányosabb. De összességében ezért az árért (1100 ft körül) egy elég korrekt terméket kapunk, és egy elég nagy adagot (én kb már lassan más fél éve hasznalom és még mindig nem fogyott el) szóvaal ez nekem egy 4*

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2016. május 10.

Imádom, imádom:) Aki szemöldökformázót keres, annak üzenem EZ A szemöldökformázó. Eleinte sokat kell gyakorolni a természetes hatást, de aztán.. Konkrétan ha a félszemöldököm hiányozna azt se venné észre senki, mert annyira pigmentált, egy ferde végű kis ecsettel használom. Egyébként a Beautybayről rendeltem kb 6000Ft-ért, a soft brown árnyalatot. A soft brown árnyalatról annyit, hogy szőkés barnáknak sötét, és kicsit vöröses (csak a szőkés hajhoz képest). Én a szürkésebb színeket szeretem jobban a szemöldökömön. Sötétebb hajszínhez viszont tökéletes:)

Anastasia Beverly Hills Cream Contour Kit

Anastasia Beverly Hills Cream Contour Kit
2016. május 10.

Én a Beautybayről rendeltem tavaly nyáron (medium árnyalat) kb 15000Ft, akkor még más csomagolásban lehetett kapni, ez az új csomagolás pár hónapja jött ki, nem tudom hogy magán a terméken változtattak-e. Az biztos, hogy jól tették a változtatást, mert az én Anastasiám doboza egy kicsit tönkre ment, amit nagyon sajnálok de nem az én bénaságom miatt, nem is vittem sehova magammal, meg volt a saját ki helye. Megbecsült darabja a smink gyűjteményemnek.:) Konkrétan aki néz amerikai sminkes youtubeosokat és nézett már kontúrozós videót, az biztos hogy találkozott már ezzel a darabbal. Nem hiába, mert egy tényleg nagyon jó kontúrozó én imádom!!:) A highlight árnyalatok közül a banana, a kedvencem ezt használom legtöbbet. A kontúrozó színek közül a cinamont és a chocolate-ot használom általában. Úgy szoktam hogy szépen rakok a cinamon-ból, azokra a területekre ahol szükséges, majd pici pontokat vagy csíkokat rakok a chocolate-ból ahol kell még egy kis plusz és ezt eldolgozva szép átmenetes lesz. A Nude, Cream, Warm Coral árnyalatokat annyira nem tudom ki használni, talán a Warm Coral-t pirosítónak lehet még használni, de az igazat megvallva még nem próbáltam. Must have darab, minden smink őrültnek kötelező beszerezni :D Természetesen 5*