orsolya8828

Regisztráció dátuma: 2016. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. október 26.

Egyszerűen imádom! Nagyon jól lehet vele dolgozni, én nem a hozzá tartozó aplikátorral hanem egy pirosító ecsettel viszem fel. Nekem az erősebb színű valtozat van, és bár fehér a bőröm, ez a bronzosító építhető, így a nagyon lightos, éppenhogy látaszik valami hatástól el lehet érni az extra bronz színt, nyilván kinek mire van szüksége. Nagyon természetes hatást nyújt, az illata pedig zseniális, sajnos csak a felkenés pillanatában érződik, aztán tovaszáll. Szerintem ez a bronzosító jobb mint a felső kategóriás bronzosítók! Abszolut ujravevős!

Bobbi Brown Natural Brow Shaper

Bobbi Brown Natural Brow Shaper
2018. augusztus 25.

Imádom! Nekem alapvetően szerencsés a szemöldököm mert dús és a formája is szép, mégis kénytelen vagyok szemöldökporral és ecsettel tökéletesíteni rajta, kitölteni az apróbb hiányzo részeket, kicsit hangsúlyosabbá tenni. Ez a kis csodaszer viszont a pont az i-re! Formázás, színezés után ezzel végig megyek rajta -brunette árnyalat van meg- és olyan extra dús hatást érek el vele, ami most abszolút trendinek számít! Pont ilyen végeredményre vágytam! Újravevős!

Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Foundation SPF15

Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Foundation SPF15
2018. május 3.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem elég jo.. én már jó ideje az Estee Lauder Double Wear alapozóját használom, amivel maximálisan elégedett vagyok, de a kiváncsiság mindig felüti fejét, hogy jó lenne megnézni más hasonló árkategoriáju termék mit tud? Így gondoltam, kérek egy mintát a Bobbiban, letesztelem, és ha beválik akkor váltok. De sajnos nem vagyok elégedett vele. Már felkenéskor éreztem hoy ragacsos tőle a bőröm, az E.L.-nél ha felkenem máris beszívja a bőröm, semmi maszk érzetet nem kelt. Aztan gondoltam, oke lehet ez lassabban egyesul a bőrömmel, várok kicsit, hátha beissza. Aztan később ugy ahogy elmult ez a ragacsos érzet, helyette viszont jött az átfénylés, zsíros hatás, amit a kezemmel akár le is tudnék törölni.. na ez az az alapozó ami tutira foltot hagy a pasid fehér ingjén:) nagyon emlékeztet a régi Mac-es alapozómra, ott is ugyanezek a hibák bukkantak fel. A fedésével nekem nincs gond, szerintem szépen fed, és egységes bőrt eredményez, könnyen eldolgozható az arcon, de sajnos ennyi. Úgyhogy maradok a jól bevált Double Wearnél, amit még mindig egy alapozó sem tudott letaszítani a trónról. Kénytelen vagyok 1 csillagot adni, mert egy ilyen márkától, és főleg ennyi pénzért az ember igenis azt akarja kapni ami rá van írva: matt hatás!