orsolyanovak

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Super Gel Top Coat

Rimmel Super Gel Top Coat
2017. augusztus 19.

Egyetlen pozitívuma, hogy gyönyörű szép fénye van, teljesen zselé hatása van.
Viszont totálisan használhatatlan. Mindegy, hogy rimmel super gel lakk fölé kened, vagy bármi más fölé, egyáltalán nem exrán tartós. Max. 3 nap, de csak rimmel lakk felett. Fényes marad, de buborékosodik, fura felületet hagy száradás után, ami kb. órák alatt következik be.
Borzasztóan lassan szárad, nálam ez az elfogadhatatlan kategória, ezért a kukában landolt.
Ehhez képes pedig elég drága is volt... egy olcsó kis moyra fedőlakk 10x különb ennél. Határozottan nem ajánlom senkinek.
Jó kísérlet lett volna, de amikor az előző nap lakkozott lábkörmeimről másnap a cipő letolja a lakkot... na az a vicc kategória... és 1 órát pepecselsz ezzel a sz×rral.

Crystal Nails Cuticle Remover Bőroldó

Crystal Nails Cuticle Remover Bőroldó
2017. február 28.

Nem csíp, nem büdös, kényelmes használni, gyorsan hat. Nekem nem igazán van gondom a körömágybőrömmel, de nagyon meglepett, hogy ennek a használatával mennyivel hátrébb tudtam tolni, mint enélkül. Használtam már körömágyápoló olajokat is, de ha ezt használom, mindig szebb és egészségesebb eredményt kapok.
Megrágott férfi kezeknél is jó szolgálatot tehet szerintem! :D

Moyra Körömépítő Alaplakk

Moyra Körömépítő Alaplakk
2017. február 7.

390 Ft-ért vettem a fodrászkellékesben, szóval az árra egyértelműen pipa.
Első benyomás 1 rétegben használva:
A lakk nagyon híg, így nagyon vékonyan lehet vele dolgozni és mire az utolsó körmödhöz érsz, az első meg is szárad. Ez alaplakként használva elég előnyös tulajdonság. Szép, egészséges, viaszos fényt ad a körmöknek. Szóval, aki a nagyon csillogót szereti, és önmagában szeretné használni, annak nem biztos, hogy fog tetszeni. Ad egy kellemes merevséget a körmöknek, valamint a vékonysága miatt nagyon jól "együtt mozog" a körömmel. Hát nem tudom ez így mennyire érthető, de szerintem ez jobban védi majd a lakkot a lepattogástól.
Az én körmeim egy kicsit barázdásak, ami 1 réteg után ugyanúgy látszik, de érezhetően simább felületet biztosít a lakkoknak.
Az erősítést nem igazán vettem észre, alaplakknak ilyen céllal a Moyra 5:1 ápolója jobban bevált, fedőlakknak viszont egész jó.