Osika

Regisztráció dátuma: 2013. december 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. december 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Kosé Cosmeport Suncut Uv Perfect Gel Super Water Proof SPF50+ / PA++++

Kosé Cosmeport Suncut Uv Perfect Gel Super Water Proof SPF50+ / PA++++
2021. július 5.

A legjobb fényvédő testre (és arcra is tökéletes). Első idei napozásom egy 2 napos balatoni vitorlázás volt és semmit de tényleg semmit nem barnultam köszönhetően ennek a kis csodának. Előnyei, hogy nagyon-nagyon gyorsan felszívódik (1 percen belül) és, hogy semmilyen réteget nem hagy maga után. Ahogy a neve is írja ez tényleg egy géles állagú dolog, semmi nehéz, rosszul kenhető dolog. Egyetlen hátránya, hogy a 100 g flakon testre használva nagyon gyorsan elfogy.

Isehan Sunkiller Sunscreen UV Perfect Water Essence SPF50+ / Pa++++

Isehan Sunkiller Sunscreen UV Perfect Water Essence SPF50+ / Pa++++
2021. június 16.

Hamar beszívódik, utána lehet rá sminkelni. Könnyed állaga van, enyhe, kellemes illattal. Nincs benne alkohol, nem irritál. Elég jó áron is van. Tökéletesen megvédte az arcom. Újravevős!

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. március 9.

A hajápolásban általában a professzionálisabb termékeket részesítem előnyben. Da tavaly a nagy hype hatására megvettem És milyen jól tettem! Nekem száraz, hosszú, és olyan göndör hajam van amit csak hajmosáskor tudok kifésülni. Ez rettentően megkönnyíti a kifésülést, ez az egyik amit nagyon szeretek benne. A másik, hogy gyönyörű fényes lesz tőle a hajam, annyira, hogy még a barátom is megjegyzi néha, pedig ő nem az az alkat aki észrevesz ilyesmit. Önmagában nekem balzsamként nem elég, de balzsammal együtt maga a csoda.

2 ÖSSZETEVŐ