oszibarack

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dove Skin Glow Testápoló

Dove Skin Glow Testápoló
2021. október 12.

1. Ráírhatták volna, hogy tele van apro csillogo szemcsekkel, amiktol ugy fogok kinezni, mint aki csillamporral kente be magat. Ez nem “glow”, se nem “visszafogott ragyogas”, hanem aranyszemcsek a kremembe keverve. Utoljara 2010ben vettem egy ilyet a Dovetol, azt sem hasznaltam el, azt hittem azota ez mar kiment a divatbol. 2. Megfogja a feher ruhakat. 3. Elkepesztoen tartos es eros az illata, ami tok jo annak, akinek tetszik, de nekem nagyon mu gyumolcs/gumicukor szagu.
A csodaszep rozsaszin csomagolas huzott be, de az elso hasznalattal meg is bantam :D

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse
2021. június 22.

Hosszú évekig használtam a Dove önbarnítós testápolóját, de idén úgy éreztem, itt az idő váltani. Rá esett a választásom, és eddig nagyon meg vagyok elégedve. Se foltos, se sárgás színű nem lettem, kellemes az árnyalat, bár elég lightos, úgyhogy ma megpróbálkozok még egy körrel. Arcra is használtam, és ott is nagyon tetszik az eredmény. Az illata nekem nem volt vészes, érződik az önbarnító szag, de kibírható.
Update a 2. kör után: nagyon jó kellemes kis színem lett, én aranybarnának hívnám ezt az árnyalatot. Az arcomon tetszik a legjobban, de mindenhol szépen meglátszik, és továbbra sem foltos.
Még egy update, mert kicsit le kell pontoznom: hát sajnos rólam foltosan kopik le. Radíroztam hidratáltam előtte, ahogy kell, de így is. Azért így egy kicsit vesztett a varázsából :(

Lush Beauty Sleep Arcpakolás

Lush Beauty Sleep Arcpakolás
2021. június 15.

Új kedvenc maszkom a Lushtól, első használatra szerelem volt. Nagyon finom illata van, ami sokáig érződik és szuperül hidratál, esti használat után másnap reggelre olyan selymes és puha volt az arcom, hogy csak lestem. Az árát a mennyiséghez képest én is sokallom, akár van benne Georgeous arckrém, akár nincs. Emiatt 4,5 csillagot adnék, ha lehetne.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ