oszibarack

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Wunderbrow 1-Step Brow Gel

Wunderbrow 1-Step Brow Gel
2019. október 3.

Hosszu evek varakozasa utan vegre en is beszereztem. Nagy elvarasim voltak, de tobb honapos teszteles utan mar biztosan allithatom, hogy megugrotta oket. Nagy szemoldokos vagyok, es sok termekem volt mar ebben a kategoriaban, de nekem eddig o a legjobb. A tartossaga nyilvan csillagos 5os, nem lehet elmaszalni, vizallo, edzes soran sem kopik meg. A sajat ecsete elegge hasznalhatatlan, viszont egy ferden vagott kulon ecsettel nagyon szepen fel lehet vinni vekony retegben, hogy teljesen termeszetes legyen a hatas. Amig meg nem szaradt, lehet korrigalni is, viszont utana mar csak sminklemosoval jon le - viszont nekem pl kokuszolaj tokeletesen lehozza, tehat nem igenyel extra lemosot. Napokig valo tartossagot nem is vartam tole, viszont mivel sminktermek, nem is szeretnem egy napnal tovabb az arcomon tudni :D
Negativum talan annyi, hogy a szinvalasztek eleg gyenge, es mivel hozzank mindenkepp rendelni kell, eleg aggaszto, hogy vajon jo lesz-e, de nekem bejott a soft brown arnyalat.

MoLash Szempillanövesztő Szérum

MoLash Szempillanövesztő Szérum
2019. június 27.

En is kivartam a 6 hetet, most lesz 7. hete, hogy kenegetem. Lathato a valtozas, nekem rovid pici pillaim voltak, es most szepen ivelnek kifele, hosszabb és dusabb most az osszkep. Nagyon varom a 12. hetet, mert a csomagolas szerint akkorra erik el a csucshatast. Ami erdekes, hogy kicsit ossze-vissza nottek tole a szempillaim, ezert rendezetlen most a pillasor, de remelem, behozzak majd egymast :D Kisminkelve megvan a muszempilla hatas, ugyanazzal a spirallal, amit korabban hasznaltam, es amivel eddig nem volt latvanyos az eredmeny. Ugy vettem eszre, hogy erosebbek is a szempillaim, nem hullanak annyira, mint regen. Szemoldokre is hasznalom, ott meg varom a csodat. Neha nekem is csip, de nem veszesen. Ez eddig 5/5 :)

Isana Young S.O.S. Anti-Pickel Patches

Isana Young S.O.S. Anti-Pickel Patches
2019. június 5.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de nekem nem vált be. Alapvetően nem vagyok pattanásos, néha 1-1 megjelenik, amiket a teafaolaj mindig hamar rendbehoz, de most három hetes várakozás után feladtam, és gondoltam keresek valami pluszt. Ez egy mélyen beágyazódott pattanás volt, tehát eleinte azt is vártam, hogy majd segít neki kifejlődni, hogy kinyomható legyen, de ez nem történt meg. Ahogy semmi más sem. Feltettem, levettem, és minden ugyanolyan maradt, két levéllel elhasználtam belőle, napközben is cserélgettem, és éjszakára is feltettem párszor, de nem változott semmi. Két csillagot adok neki, mert szerencsére nem volt nagy pénzkidobás, és arra egyébként jónak tartom, hogy egy védőréteget tegyek a pattanásra napközben, ha sminkeli nem akarok rá.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ