oszibarack

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 1.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dior Écrin Couture Iconic Eye Makeup Palette 2022

Dior Écrin Couture Iconic Eye Makeup Palette 2022
2023. január 26.

Ajándékba kaptam, szeretem. Pont jó a mérete, és jó kis tükör van benne, ezért utazásra is vittem már magammal. A színek pigmentáltak, tartósak, a három világosabbat használom rendszeresen, illetve a jobb szélső barna bronzosítóként is megállja a helyét. A benne lévő applikátort egyszerűen nem tudom értelmezni, 2022 van, az ilyenek szerintem már csak a játék sminkkészletekbe valók, de sebaj, szerencsére vannak normális ecseteim. A csomagolása szép, masszív és minőségi, érdekes a plüss borítása. Elegáns, nagyon jó megfogni, simogatni, stb, de kíváncsi vagyok, ez hosszú távon hogy fog kopni, koszolódni. Összességében 5 csillag, szeretem használni.

Ariana Grande God is a Woman EDP

Ariana Grande God is a Woman EDP
2023. január 26.

Kis mintát kaptam belőle, amivel szemben nagyon szkeptikus voltam, mert semmilyen celeb saját termékei iránt nem szoktam érdeklődni. Nem is terveztem elhasználni, csak kipróbáltam, Aztán rájöttem, hogy valamiért nagyon tetszik, elhasználtam a mintát, és megvettem a nagy kiszerelést. Azóta töretlen a szerelem, számomra ez a lédús körte illat egyszerűen mennyei, legszívesebben megmártóznék benne. Két dolog zavar: sajnos hamar (pár óra alatt) elillan, ezért gyakran újra kell fújni. A másik pedig, hogy a csomagolását nem tudom megfejteni. Az egész koncepció valahogy nem áll össze nekem a God is a woman névvel, különösen az üveg olyan, mint egy fura minimalista dísztárgy, nem kapcsolódik se az illathoz, se a névhez, se a promo képekhez... Na mindegy, ez lehet, hogy az én dilim, de én szeretem, ha egy koherens koncepciót látok, ha egy parfüm egy kerek egész történet, ami megtestesít egy hangulatot, egy érzést, stb... és ezt itt inkább összecsapottnak érzem. (és a csomagolás minősége is gagyi)

Thierry Mugler Alien Goddess

Thierry Mugler Alien Goddess
2023. január 26.

Az eredeti Alien rajongójaként mindig kíváncsian követem az újabb verziók megjelenését. Eddig egyedül a Fusion (piros) tetszett, de ezt szerintem eltalálták, legalábbis rajtam jól működött. Sok vanília egy kis kókusz beütéssel, nagyon sokan megdícsérték. Tavaly télen kaptam, és onnantól kezdve egy lendülettel el is használtam a 30 ml üveget, nyáron fogyott el.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ