otomar87

Regisztráció dátuma: 2012. május 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2016. november 6.

Nagyon nem ajánlom. Ha lehetne, 0 csillagot adnék erre a samponra, nem is, inkább -1-et, mert még rosszabb is a hajam és a fejbőröm állapota, mint mielőtt elkezdtem használni. Az illata az egyedüli, ami jó benne.
Már elsőre sem tartotta be a három napot, amit ígér, fogjuk rá, hogy eleinte akár két napig is friss volt tőle a hajam, de pár hét használat után már egyetlen egy napot sem bír a hajam zsírosodás nélkül. A fejem viszket, és elkezdett korpásodni, amit már évek óta nem tapasztaltam.
Ez a cucc még annyit sem érdemel, hogy csak úgy leöntsem a lefolyón (a szelektív hulladékgyűjtés miatt), úgyhogy a maradékot elhasználom harisnyamosásra, másra ugyanis nem jó.

Alfaparf Evolution Hci Hajfesték

Alfaparf Evolution Hci Hajfesték
2015. október 22.

Mivel nem tudom eldönteni, hogy ezt vagy az új típust kente rám a fodrászom, ezért inkább erre írom a véleményt, hiszen ezt már nem gyártják, és nem szeretném tévedésből lehúzni az új terméket.
Az egyik rézvörös fényű barna színt tette föl a fodrászom, szépen dolgozik, hatóidő megvolt, a természetesnél leheletnyivel világosabb színt választottunk. Nem hazudok, a gyönyörű vörös fénye, amit nem győztem csodálni, amikor készen lettünk, két mosás után teljesen kijött, úgy, hogy nyoma sincs. A hajam most sima középbarna, ami nekem nagyon nem tetszik, hiszen nem azért választottam rezes színt, hogy szimplán barna legyek. Nem ment tönkre tőle a hajam, de elég drága festék ahhoz, hogy ilyen gyorsan kijöjjön a hajból. Itt-ott még talán a barna alapszínt is ledobta a hajam, pedig fél évig nem tettem rá semmilyen festéket vagy színezőt. Nem is tudom elmondani, mennyire gyűlölöm ezt a terméket. Ha lehetne, 0 pontot adnék.

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó
2015. március 10.

Jó használni, és azt adja, amit ígér. Csak ajánlani tudom.