ozeniki

Regisztráció dátuma: 2018. október 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 18.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen
2019. november 19.

Kisbabám fejbőrén bevált. Kellett pár alkalom még eltüntette a koszmót, de azóta sem jött elő. Ahogy kinyomom, nekem kicsit furcsa romlott alma szaga van, de szerencsére ez a hajon nem marad meg.

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2019. május 23.

A kedvenc spirálom. Nagyon szép intenzív fekete a színe, tényleg hosszabbít és tényleg dúsít. Tudni kell (meg kell tanulni) szépen eldolgozni a pillákon, szerintem ennyi a titka. Én rendszerint a kefe egyik oldalán lévő cuccot oszlatom el az egyik oldali szememen, a másik oldalán lévő mennyiséget pedig a másikon. Így is bőven elég. Minden forintját megéri.

Mama Mio The Tummy Rub Oil

Mama Mio The Tummy Rub Oil
2019. május 23.

A terhességem kb. 4-5. hónapjától használom, ahogy elkezdett növekedni a hasam. Most a 8. hónapban járok és nagyon szép egészséges/egyenletes a bőr még mindig rajta, striának nyoma sincs. Hozzá teszem, nincs óriási hasam, de a genetikára nem fogható csak, ugyanis anyukám is ugyanaz a vékonyabb alkat mint én, és neki mégis kialakultak striák a bőrén a terhessége alatt. A 240 ml-es kiszerelést használom, nagyon sokáig elég, szerintem még a szülés utánra is marad belőle. Egyedüli dolog, ami számomra zavaró, hogy elég illatos, de én alapól nem szeretem a parfümözött termékeket. Megelőlegezem az 5 csillagot, ha mégis szakadni fog a bőröm a végére jövök újra értékelni.