őzgida88

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Aura 100% Természetes Soros Műszempilla

Aura 100% Természetes Soros Műszempilla
2016. július 14.

Teljesen bevált. Egyáltalán nem szűr, nagyon jó puha, természetesek a fazonok (én a 10-es és a 04-es vettem meg). Maximálisan elégedett vagyok vele. Nagyon jól le lehet szedegetni róla a ragasztót és már harmadjára teszem vissza, úgy hogy meg sem látszik rajta a használat. Persze vigyázok is rá. Nagyon megérte az árát, mivel többször is fel tudom használni. Összességében nem drága, mert vettem már ennél drágábbat és meg sem közelítette ennek a minőségét. Csak ajánlani tudom, ha valaki soros műszempilla fan és ismeri a Red Cherry vagy a Model Rock márkát (ehhez tudnám a legjobban hasonlítani).

Aura Correct Me Folyékony Korrektor

Aura Correct Me Folyékony Korrektor
2016. július 14.

Rendkívül hálás kis korrektor. Nagyon lágy, mégis pont eléggé takar, bár nincs erős fedése, de nem is áttetsző. Pont jó, nem leszek droid tőle, nem ül bele a ráncba és nagyon jó szemfesték alapnak is meg szem alá is. Nagyon jó tartósak vele a festékeim. Amit nagyon szeretek még benne, hogy nem szárít egyáltalán mégis jól odacuppan a bőrömhöz. Igazi világos mégis természetes árnyalatban is kapható, ráadásul egybeolvad a bőrrel mégis fed (ügyes kis termék). Most ez a favorit korrektorom és az új kedvenc márkám. Jó az ára és magas a minősége.Több mindent kipróbáltam a márkából és csak jókat tudok mondani, le fogom majd írni. Ajánlani tudom, nekem abszolút bevált.

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude
2016. július 14.

Nem rossz, de az árához képest jóval többet kellene tudnia. Megvettem, mert a kihelyezett próbatermék egész jónak tűnt. Otthon azonban mintha egy másik festék lett volna. Csodálkoztam is. Porzott, nem látszott, totál építgetni kellett. Az nem gond, hogy alá primer kell, de azon sem látszódott és gyorsan lekopott. Ha nem is teljesen, de hamar veszített az intenzitásából. Az ecset miatt kap 1 pontot, de nem ecsetet akartam venni ennyiért.