ozsuzska

Regisztráció dátuma: 2020. március 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. március 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. április 12.

Szerelem volt első használatra, de később jócskán alább hagyott a lelkesedésem iránta.
Szőke, viszonylag hosszú és dúsak a pilláim, elsősorban természetes hatást szeretem, amit nagyon szépen tud, a sminkeltebb hatásért elég 2 rétegben felvinni.
Könnyű kezelni, a keféjét imádom, nem vesz fel túl sok festéket, és egyenletesen eloszlatja. Végre nem ragasztja össze a pillákat.
DE! Hamar kopik, nap végére enyhén porlik, de ami a leginkább sokkolt, hogy pár csepp eső, vagy egy nagyobb köd totál elkente. Ennyi pénzért jobbat vártam volna.

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2020. március 18.

Közepesen pigmentált (kivéve a feketéje, az brutál erős), könnyed, és erőteljes sminket is lehet vele készíteni, könnyű eldolgozni, az árnyalatok szépen illenek, változatosan párosíthatók. Az árnyalatok minősége, sűrűsége, pigmentálsága nagyon eltér, a csilámosak enyhén krémes jellegűek. Porként viszonylag puha az állaga, könnyen sok ragad az ecsetre, és sajnos áldozata lett egy kisebb esésnek, és a nagy része összetört. Nem volt rossz, de magasabb kategóriára váltok.

Yves Saint Laurent Couture Brow Slim

Yves Saint Laurent Couture Brow Slim
2020. március 18.

Természetes szőkeként nagyon nehéz jó árnyalatot találni. Rengeteg rossz termék és kidobott pénz után gondoltam, jöjjön aminek jönnie kell, nem érdekelt az ára. CSODÁLATOS eredményt kaptam. tényleg gyönyörű sminket lehet vele készíteni, könnyű használni, jó a keféje, könnyű dolgozni vele, meseszép az árnyalata, a színe nem torzul. DE viszonylag könnyel elkenődik, csak közepesen tartós, és napi használat mellett 2 hét (!!) után kifogyott. Az, hogy megérte-e nem tudom, olyan szép szemöldököm, mint abban a 2 hétben, nem tudom lesz-e még, de ennyiért nem újravevős.